22 mar 2015 / LEDNEWS.PL /

Targi Światło 2015 - Lista wystawców

W dniach od 25 do 27 Marca 2015 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI odbędą się XXIII Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego SWIATŁO 2015. Targi ŚWIATŁO to nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe w Europie Środkowo-Wschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce łączące prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową.

Poniżej przedstawiamy pełną listę wystawców oraz nasze Top 10 Targów Światło 2015 - stoiska, które naszym zdaniem nie można przeoczyć:

 Targi Światło 2014 - Stoisko GL Optic


Miejsce targów:

XXIII Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego SWIATŁO 2015

25-27 Marca 2015

Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa


GL Optic

Stoisko C9, Hala 1

GL Optic jest marką JUST Normlicht GmbH Niemcy, wiodącego światowego dostawcy rozwiązań w zakresie znormalizowanych instalacji oświetleniowych dla branży drukarskiej i graficznej. Od ponad 30 lat Just wprowadza innowacyjne rozwiązania, które stanowią najwyższe standardy jakościowe w dziedzinie warunków znormalizowanych dla oceny wizualnej wydruków.

www.gloptic.com

Warto zobaczyć: spektrometry, kule całkujące, geniometry, sondy optyczne

Elmark Automatyka

Stoisko B26, Hala 1

Firma Elmark została założona w roku 1983, a od roku 1998 działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Elmark Automatyka. Dzięki doświadczonemu zespołowi wszystkim Klientom dokonującym zakupów firma zapewnia bezpłatne doradztwo przed złożeniem zamówienia i profesjonalne wsparcie techniczne po dostarczeniu sprzętu. Elmark Automatyka jest autoryzowanym dystrybutorem marki Mean Well oraz wielu wiodących producentów elementów i systemów automatyki przemysłowej.
www.elmark.com.pl

Warto zobaczyć: produkty marki Mean Well

Guangzhou Hongli Opto-Electronics Co. Ltd

Stoisko D9, Hala 4

Guangzhou Hongli Opto-Electronic powstała w roku 2004 i od tego czasu specjalizuje się w produkcji i pracach badawczych nad diodami i modułami LED. W swoim zakładzie produkcyjnym o powierzchni 47 000 m2 produkowane są między innymi diody i moduły LED typu AC, COB, EMC LED, SMD, C3535. Dzięki wysokiej jakości produktów oraz dużej zdolności produkcyjnej Guangzhou Hongli Opto-Electronic stał się w krótkim czasie niekwestionowanym liderem w Chinach w swojej kategorii. Jako pierwszy producent w Chinach firma spełniła także standard EIS LM-80.

www.honglitronic.com

Warto zobaczyć: Moduły LED AC, COB, EMC LED, SMD

Rabbit

Stoisko B9, Hala 4

Firma Rabbit jest jednym z największych polskich producentów systemów do sterowania i nadzoru oświetlenia ulicznego. Na rynku oświetlenia ulic działa od 1989 roku. Produkty firmy Rabbit sterują oświetleniem zewnętrznym nie tylko w największych miastach w Polsce, ale również na Litwie, Łotwie, Estonii i Rumunii. Warto zaznaczyć, że od wielu lat całość oświetlenia w Warszawie i Krakowie załączana jest za pomocą urządzeń firmy Rabbit

www.rabbit.pl

Warto zobaczyć: Cyfrowe programatory astronomiczne, cyfrowe wyłączniki zmierzchowe, System Skylight

HELVAR / ACTE

Stoisko A38, Hala 1

Firmę Helvar na targach Światło 2015 będzie reprezentował ich partner na terenie Polski firma ACTE. Na stoisku można będzie znaleźć najnowsze produkty i rozwiązania oświetleniowe Helvar w tym miedzy innymi zostaną zaprezentowane elementy innowacyjnego systemu Human Centric Lighting, który może mieć szerokie zastosowanie w biologicznie efektywnym oświetleniu pomieszczeń biurowych, szpitali i szkól.

Warto zobaczyć: Human Centric Lighting, zasilacze LED, czujniki światła

www.helvar.com / www.acte.pl

Kanlux S.A.

Stoisko B12, Hala 1

Kanlux SA jest jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. Mała rodzinna firma zarejestrowana w 1989r. urosła w ciągu niespełna 25 lat do rangi międzynarodowego przedsiębiorstwa zatrudniającego w swoich spółkach kilkuset pracowników. Firma stale rozszerza swoją sieć sprzedaży zarówno na rynku krajowym jak i poza jego granicami. Rozwijając swoją działalność na rynkach zagranicznych Kanlux SA otworzył spółki zależne w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Niemczech oraz Rosji. Obecnie asortyment firmy jest dostępny w ponad 40 krajach obejmujących nie tylko Europę, ale również tak odległe kraje jak Boliwia, Gabon czy Australia.

Warto zobaczyć: Panele LED Bravo, Oprawy Codia LED, źródła światła LED

www.kanlux.pl

LUG LIGHT FACTORY 

Stoisko D20, Hala 1

LUG to czołowy producent profesjonalnych opraw i systemów oświetleniowych, które charakteryzują wysokie parametry techniczne, energooszczędność oraz design na najwyższym światowym poziomie. LUG posiada 25 lat  doświadczenia na międzynarodowym rynku profesjonalnych opraw oświetleniowych. Globalne doświadczenie Działu Customizacji firmy LUG sprawia, że może dopasować produkty pod indywidualne wymagania każdego klienta zgodnie z przyrzeczeniem marki: "Your World, Our Light".

Warto zobaczyć: Oprawy LED serii LUGSTAR, oprawy i systemy dekoracyjne

www.lug.com.pl

 

EFL Polaris

Stoisko A11, Hala 1

EFL-Polaris to  polski producent opraw i źródeł światła wykorzystujących technologię LED. Od ponad 10 lat firma produkuje oprawy wykorzystujące technologię LED i tym samym jest jednym z prekursorów jej rozwoju w Polsce. Wszystkie oferowane oprawy i źródła światła oprócz żarówek o małych rozmiarach produkujemy w zakładach mieszczących się w Słupnie k. Warszawy. Stosowanie w oferowanych konstrukcjach komponentów sprawdzonych światowych dostawców oraz dochowanie bardzo wysokich reżimów technologicznych w procesach produkcji, umożliwia uzyskiwanie dla wszystkich produktów wysokich parametrów technicznych.

Warto zobaczyć: oprawy typu HIGHBAY, oprawy przemysłowe, oprawy uliczne i parkowe.

www.efl-polaris.com

Schreder Polska

Stoisko A2, Hala 4

Firma Schréder Polska wchodzi w skład Schréder Group - międzynarodowej grupy przedsiębiorstw, obecnych w 40 krajach na pięciu kontynentach, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych systemów oświetlenia zewnętrznego. Firma specjalizuje się w profesjonalnym projektowaniu oświetlenia ulicznego oraz dekoracyjnego, w tym również w iluminacji obiektów architektonicznych kreującej przestrzeń miejską. Jako lider w poszukiwaniu i wdrażaniu nowoczesnych technik, firma wprowadziła na rynek kompletną rodzinę produktów wykorzystujących technologię LED możliwą do zastosowania we wszystkich sektorach: oświetlenie uliczne, dekoracyjne, tunelowe oraz iluminacje.

Warto zobaczyć: system OWLET, oprawy uliczne, oświetlenie przemysłowe

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium