LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
28 sty 2015 / Verbatim /

Verbatim - Żarówki LED z reflektorem dichroicznym

Verbatim zaprezentował żarówki LED z reflektorem dichroicznym jako opłacalne zamienniki dla dichroicznych lamp halogenowych. Korzystając z technologii opracowanej przez spółkę macierzystą Mitsubishi Chemical Corporation, Verbatim stworzył energooszczędną alternatywę dla halogenowych lamp MR16 i PAR16, powszechnie stosowanych do opraw oświetleniowych, instalacji podwieszanych i oświetlenia wystaw sklepowych. Nowa żarówka LED pozwala uzyskać unikalne, przestrzenne oświetlenie oraz mieniący efekt.

Żarówka Verbatim Dichroic MR16

 

Żarówka Verbatim Dichroic PAR16 GU10

Niektórzy producenci LED napotkali trudności w próbach powielenia oświetlenia dichroicznego, głównie ze względu na wymagany sporych rozmiarów radiator. Nowe żarówki MR16 i PAR16 z reflektorem dichroicznym od Verbatim zapewniają wysoką jakość światła bez zauważalnego radiatora. Jest on umieszczony w standardowej oprawie lampy, zapewniającej jednocześnie wszystkie zalety energooszczędnego oświetlenia LED.

Żarówka Verbatim Dichroic MR16

Żarówka LED MR16 z reflektorem dichroicznym od Verbatima ma moc 3,7W i została wyposażona w gwint GU5.3. Zapewnia doskonałą kontrolę optyczną przy minimalnym rozproszeniu światła i ostry, 35-stopniowy kąt, kierujący strumień dokładnie tam, gdzie jest on potrzebny. W ofercie jest również dostępna żarówka PAR16 z dichroicznym reflektorem, o mocy 4W. Oferuje ona ten sam wąski, kierunkowy kąt wiązki. Przy wyższej mocy wyjściowej i jasności światła, białe, ciepłe światło 3000K o intensywności 480 kandeli i strumieniu 250 lumenów przy kącie wiązki 90 stopni, ma parametry jak w lampach MR16. Konkurencyjne produkty LED dostępne na rynku nie zapewnią mieniącego efektu z lustra dichroicznego, w które są wyposażone.

‘Stworzenie dichroicznej żarówki LED MR16 bez zauważalnego radiatora, przy równoczesnym zapewnieniu wysokiej wydajności, niezawodności i jakości, nie jest łatwe. Dzięki wykorzystaniu technologii Mitsubishi Chemical Corporation, Verbatim wprowadza na rynek kolejny znakomity produkt, który perfekcyjnie odpowiada na potrzeby naszych klientów. W 2014 roku Verbatim wprowadził wiele innowacyjnych produktów LED. W 2015 roku swoją premierę będą miały kolejne, wysokiej jakości rozwiązania oświetleniowe", mówi Jeanine Chrobak, Business Commercial Manager LED EUMEA, Verbatim.

Noty:

W przypadku lamp halogenowych, dichroiczny reflektor zapobiega rozprzestrzenianiu się promieniowania IR i pozwala na wysokiej jakości strumień światła.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.