25 sty 2015 / Konica Minolta /

Spektrofotometr CM-700d - Konica Minolta

Konica Minolta CM-700d i CM-600d to przenośne spektrofotometry o geometrii sferycznej i poręcznej pionowej konstrukcji, idealne do pomiarów barwy próbek o skomplikowanym kształcie i wypukłych powierzchniach. Pomiar może być wykonywany jednocześnie w trybie SCI i SCE (ze składową lustrzaną uwzględnioną i wytłumioną) a dodatkowo możliwe jest określenie stopnia połysku pod kątem 8°.

Bezprzewodowa komunikacja w technologii Bluetooth® oraz duży kolorowy ekran LCD wyświetlający dane w postaci liczb i wykresów podnosi wydajność komfort pomiarów barwy do niespotykanego wcześniej poziomu. Model CM-700d oprócz przesłony pomiarowej 8mm oferuje wymienną przysłonę o średnicy 3mm, doskonałą do pomiarów małych próbek. Przyjazne menu i prosty panel przycisków urządzenia pozwalają na łatwą konfigurację urządzenia, wybór wzorca i sposobu wyświetlania wyników, zapewniając wysoką wydajność pracy zarówno w laboratorium, jak i na linii produkcyjnej lub w terenie.

Nowa generacja przenośnych spektrofotometrów oferuje nowe możliwości i ulepszoną ergonomię dzięki osiągnięciom Konica Minolta w dziedzinie zaawansowanego projektowania układów optycznych i technologii przetwarzania sygnałów.

Konica Minolta CM-700d

 

Wygodne pomiary!

Z CM-700d i CM-600d możesz mierzyć próbki o dowolnym kształcie! Ergonomiczna pionowa konstrukcja zapewnia dobry uchwyt i pozycjonowanie przyrządu za pomocą jednej ręki nawet na wypukłych powierzchniach. Te spektrofotometry są najlżejsze w swojej klasie - ważą tylko 550 g, dlatego przenoszenie ich jest niekłopotliwe a wielokrotne pomiary nie powodują zmęczenia ręki. Model CM-700d oprócz przesłony pomiarowej 8mm oferuje wymienną przysłonę o średnicy 3mm, niezastąpioną przy pomiarach małych próbek

Konica Minolta CM-700

Swoboda bez kabla!

Spektrofotometry CM-700d i CM-600d mogą łączyć się bezprzewodowo z komputerem lub drukarką za pomocą technologii Bluetooth®. To otwiera nowy wymiar swobody działania w pomiarach na linii produkcyjnej, już bez ograniczenia długością kabla. Komunikacja Bluetooth® może mieć zasięg do 100m umożliwiając także zwrotne wyświetlanie na ekranie spektrofotometru danych kolorymetrycznych albo wyniku oceny jakości Dobry/Zły. Przy pracy stacjonarnej instrument oferuje też możliwość połączenia za pomocą kabla USB.

Konica Minolta CM-700

Modele CM-700d i CM-600d są wyposażone w duży ekran LCD ułatwiający szybki odczyt i analizę danych w postaci liczb i zrozumiałych wykresów. Wizualizacja zmierzonego koloru i porównanie ze wzorcem przy dwóch iluminatach ułatwia też natychmiastową ocenę efektów metaweryzmu.

Konica Minolta CM-600

Łatwa obsługa!

Instrumenty CM-700d i CM-600d stanowią także nowy standard łatwej i intuicyjnej obsługi. Pięć przycisków funkcyjnych wystarcza do komfortowej nawigacji poprzez przyjazne menu. W pamięci urządzenia można zapisać do 1000 wzorców barw i 4000 pomiarów. Włączenie funkcji „Auto target” umożliwia znajdowanie w pamięci wzorca najbardziej zbliżonego kolorystycznie do zmierzonej próbki.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium