9 gru 2014 / Zumtobel /

INTRO Modułowy system oświetleniowy

System INTRO posiada budowę modułową i dzięki temu daje możliwość łączenia najróżniejszych typów opraw. Modułowy system oświetlenia INTRO oferuje efektywne i umożliwiające maksymalną różnorodność rozwiązań dla różnych stref w lokalu handlowym: od okien wystawowych, poprzez regały i wnęki aż po powierzchnie promocyjne. INTRO znajduje zastosowanie w każdym obszarze. Podstawę systemu tworzą moduły reflektorów o bardzo dużych możliwościach regulacji, które w zależności od potrzeb można łączyć w zestawy o różnych barwach światła, lub charakterystykach emisji. Rozdzielenie modułów świetlnych i ram instalacyjnych daje projektantom i architektom dużą swobodę twórczą.

Zumtobel INTRO

Zumtobel posiada w ofercie system w dwóch rozmiarach – standardowym i mini – składający się z segmentów pojedynczych, podwójnych i potrójnych oraz kanału świetlnego. Oprócz tego wszystkie moduły reflektorów mogą być na życzenie wyposażone w pierścienie frontowe w różnych kolorach, co pozwala kształtować wygląd sufitu. Rozwój technologii reflektorów liteCarve® pozwolił firmie Zumtobel uzyskać nieosiągalny dotychczas efekt: równomierny prostokątny rozsył światła przez projektor o niewielkich gabarytach. Mając za punkt wyjścia punktowe źródło światła, projektor emituje w 100% światło odbite kierunkowo oraz umożliwia oświetlenie pionowych powierzchni, regałów i ekspozycji na wystawie. Ten reflektor z rodziny INTRO tworzy tym samym zupełnie nową kategorię produktów – reflektorów do oświetlenia dużych, pionowych powierzchni.

Zumtobel INTRO

Dzięki modułowej budowie oraz możliwości integracji różnych projektorów i opraw typu downlight, takich jak PANOS infinity oraz systemów oświetlenia awaryjnego, takich jak RESCLITE, możliwe jest stworzenie kompleksowego rozwiązania oświetleniowego LED, które zapewnia bardzo dużą elastyczność. System INTRO jest więc idealnym narzędziem do realizacji różnych koncepcji oświetleniowych dla nowoczesnych lokali handlowych.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium