25 lis 2014 / Lena Lighting /

Lena Lighting Plano LED

Plano LED to oprawa idealnie nadająca się do nowoczesnych przestrzeni biurowych a jej doskonałe parametry świetlne i nowoczesny, lekki design zostały nagrodzone między innymi Złotym Medalem Prezesa SEP na targach Expopower 2013.

Plano LED to oprawa o zróżnicowanych wymiarach, charakteryzująca się niskiem, smukłym profilem i eleganckim wyglądem, przystosowana w zależności od wybranej wersji do montażu podtynkowego (w sufitach modułowych lub gipsowo-kartonowych), natynkowego lub zwieszanego. Oprawa z wbudowanym energooszczędnym źródłem LED GO!, wykonana z anodowanego profilu aluminiowego w kolorze szarym, wyposażona w strukturyzowaną wielowartwową przesłonę PMMA zapewniającą perfekcyjne rozproszenie światła oraz niski stopień olśnienia. Oprawa dostępna w temperaturach barwowych 3000K oraz 4000K, CRI>80, trwałość źródła LED 50000h (L70@25oC).

Lena Lighting Plano LED

Oprawa przeznaczona jest głównie do użytku wewnętrznego w pomieszczeniach biurowych (gabinety, sale konferencyjne) lub użytkowych o charakterze reprezentacyjnym (hotele, restauracje). Unikalny design oraz doskonałe parametry świetlne pozwalają na zastosowanie Plano LED jako główne źródło światła, również przy pracach wymagających skupienia wzroku. Oprawa do zastosowania zarówno przy nowych aplikacjach jak i zamianach tradycyjnych opraw T8 i T5 na energooszczędne rozwiązania LED. Konstrukcja przystosowana do sufitów modułowych typu 600x600. Występuje także w wersji montażowej dla sufitów gipsowo-kartonowych. 

Lena Lighting Plano LED

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium