26 paź 2014 / Artemide /

Artemide Empatia

Empatia jest inspirowana przez związek między wielką tradycją dmuchania szkła oraz technologią LED Artemide. Duże zainteresowanie potencjałami ekspresji tego materiału doprowadziło do współpracy z wydmuchiwaczami szkła w celu uzyskania pełnej kontroli nad specjalną prężnością szkła weneckiego oraz pracy nad równowagą między powierzchnia i światłem oraz między subtelnymi gęstościami i przeźroczystościami.

Artemide Empatia

 

Artemide Empatia


W wyniku tych prac powstają jasne i czyste obiekty rzemieślnicze, każdy wyjątkowy pod każdym względem. Przejrzystość i nieprzeźroczystość są mądrze dozowane w celu uzyskania szkła, które odbija światło bez utraty wydajności. Sercem lampy jest moduł o wysokiej wydajności oparty o diodę LED stworzony oddzielnie od szklanego korpusu na rzecz wyższej wydajności cieplnej i wydajności.
 

Światło sterowane jest z maksymalną wydajnością i napędzane w kierunku szklanego dyfuzora poprzez przeźroczystą rurę o bardzo niskim współczynniku absorpcji.
Lampa Empatia oferowana jest w 3 poziomach mocy oraz rozmiarach: 28W / Empatia 360, 21W / Empatia 260, 14W / Empatia 160. Każda z nich jest z kolei dostępna w wersji stołowej, sufitowej / ściennej, zawieszanej oraz podłogowej.

 

 
Projekt: Carlotta de Bevilacqua
Producent: Artemide
 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium