23 paź 2014 / Kanlux SA /

Kanlux rozpoczyna jesienny cykl konferencji DESIGN

Po letniej przerwie firmę Kanlux znów można spotkać na konferencjach i warsztatach odbywających się na terenie całej Polski. To znakomite okazje do zaprezentowania oferty produktowej zaproszonym architektom i projektantom. Ten sezon rozpoczął się od dwóch konferencji DESIGN zorganizowanych przez VIRTUS STUDIO. Pierwsza z nich miała miejsce 7 października w Łodzi, druga 9 października we Wrocławiu. Uczestniczyło w nich w sumie kilkuset gości zainteresowanych najnowszymi trendami oraz technologiami w projektowaniu. 

Podczas części wykładowej poruszone były między innymi kwestie energooszczędnych i innowacyjnych opraw marki Kanlux. W prezentacji „Światło w nowoczesnej oprawie” firma Kanlux przede wszystkim omówiła najbardziej efektowne  rozwiązania jakie ma w swojej ofercie oparte o najnowsze technologie oświetleniowe. Wśród prezentowanych produktów znalazła się między innymi rodzina opraw CODIA LED, która na początku tego tygodnia została wyróżniona za najwyższą jakość złotym godłem „QI product”. Omówione zostały także zagadnienia praktycznego zastosowania energooszczędnych źródeł światła w oświetleniu mieszkań, biur oraz powierzchni większego formatu. Dla gości konferencji przygotowano niespodziankę w postaci bardzo praktycznych, biurkowych lampek TOKA LED, które zostały rozlosowane podczas spotkania.

Ogromne zainteresowanie wzbudziło również samo stoisko firmy Kanlux, zarówno ze względu na swój ciekawy projekt, a także dzięki ciekawym rozwiązaniom oświetleniowym przygotowanym specjalnie z myślą o architektach i projektantach. Kolejne spotkanie na konferencji organizowanej przez VIRTUS STUDIO odbędzie się już za miesiąc, 20 listopada w Rzeszowie, a następnie 26 listopada do Sopocie.
Architekci oraz projektanci będą mogli także uczestniczyć w praktycznych warsztatach z cyklu Akademia Efektywnego Projektowania, które są doskonałą okazją do zdobycia nowych umiejętności, nawiązania cennych kontaktów, pracy pod okiem ekspertów oraz bliższego poznania szeregu ciekawych rozwiązań oświetleniowych marki Kanlux. 

Kanlux Design

Kanlux

Kanlux rozpoczyna jesienny cykl konferencji DESIGN

Kanlux Design

Kanlux Design

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium