3 wrz 2014 / Verbatim /

Nowości Verbatim

Firma Verbatim ogłosiła powiększenie rodziny produktów LED o nowe serie łatwych do instalacji lamp i opraw przeznaczonych do profesjonalnych zastosowań w szerokiej gamie biznesów; od restauracji i hoteli, przez biura i sklepy, po magazyny. Idealne zarówno dla nowych instalacji oświetleniowych, jak i rozszerzenia już istniejących, nowe produkty Verbatim są łatwe w montażu, oferując kompaktowe wymiary i możliwość podłączenia do zewnętrznego zasilacza. Pozwalają także uzyskać lepsze oświetlenie przy niższym poborze energii, w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, w których lampa i oprawa są oddzielnymi elementami. 

Możliwe do zamontowania przy większości podwieszanych sufitów, nowe oprawy listwowe LED Verbatim są znacznie bardziej energooszczędne i efektywne kosztowo niż tradycyjne fluorescencyjne (świetlówki) lub halogenowe alternatywy.

Nowe reflektory punktowe, z dwoma możliwymi kątami światła - 25° i 40° - oraz regulowaną głowicą LED, doskonale zastąpią świetlówki halogenowe. Z mocą 12W i możliwością przyciemniania mogą dostarczyć do 720lm z natężeniem 3150cd. Reflektory dostępne są z białym lub chromowanym wykończeniem.

Dzięki rozproszonej charakterystyce światła są również idealne do oświetlenia ogólnego. Nowe reflektory punktowe Verbatim LED typu downlight służą także jako doskonały zamiennik dla świetlówek CFL. Dostępne w wersjach 11W, 12W, 15W, 21W i24W zapewniają emisję światła o mocy odpowiednio 600lm, 680lm, 800lm, 1300lm i1600lm.

 

Downlight firmy Verbatim

 

Downlight firmy Verbatim

Równocześnie Verbatim prezentuje oprawy listwowe LED T8, przeznaczone szczególnie do oświetlenia parkinków podziemnych, magazynów czy obiektów wypoczynkowo-rozrywkowych. Listwy oferowane są w wersjach 22W (1200mm) i 28W (1500mm), ze 120° kątem padania światła o barwie ciepłej (3000K), neutralnej (4000K) lub zimnej (6500K) bieli. Oferujące gwarantowany czas pracy 40 tys. Godzin listwy LED T8 zapewniają strumień świetlny od 1900 do 2600lm. Listwy dostępne są w wersjach dla zastosowań wewnętrznych (klasa IP20) i zewnętrznych (IP65)

oprawy listwowe LED

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium