LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
3 wrz 2014 / Verbatim /

Nowości Verbatim

Firma Verbatim ogłosiła powiększenie rodziny produktów LED o nowe serie łatwych do instalacji lamp i opraw przeznaczonych do profesjonalnych zastosowań w szerokiej gamie biznesów; od restauracji i hoteli, przez biura i sklepy, po magazyny. Idealne zarówno dla nowych instalacji oświetleniowych, jak i rozszerzenia już istniejących, nowe produkty Verbatim są łatwe w montażu, oferując kompaktowe wymiary i możliwość podłączenia do zewnętrznego zasilacza. Pozwalają także uzyskać lepsze oświetlenie przy niższym poborze energii, w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań, w których lampa i oprawa są oddzielnymi elementami. 

Możliwe do zamontowania przy większości podwieszanych sufitów, nowe oprawy listwowe LED Verbatim są znacznie bardziej energooszczędne i efektywne kosztowo niż tradycyjne fluorescencyjne (świetlówki) lub halogenowe alternatywy.

Nowe reflektory punktowe, z dwoma możliwymi kątami światła - 25° i 40° - oraz regulowaną głowicą LED, doskonale zastąpią świetlówki halogenowe. Z mocą 12W i możliwością przyciemniania mogą dostarczyć do 720lm z natężeniem 3150cd. Reflektory dostępne są z białym lub chromowanym wykończeniem.

Dzięki rozproszonej charakterystyce światła są również idealne do oświetlenia ogólnego. Nowe reflektory punktowe Verbatim LED typu downlight służą także jako doskonały zamiennik dla świetlówek CFL. Dostępne w wersjach 11W, 12W, 15W, 21W i24W zapewniają emisję światła o mocy odpowiednio 600lm, 680lm, 800lm, 1300lm i1600lm.

 

Downlight firmy Verbatim

 

Downlight firmy Verbatim

Równocześnie Verbatim prezentuje oprawy listwowe LED T8, przeznaczone szczególnie do oświetlenia parkinków podziemnych, magazynów czy obiektów wypoczynkowo-rozrywkowych. Listwy oferowane są w wersjach 22W (1200mm) i 28W (1500mm), ze 120° kątem padania światła o barwie ciepłej (3000K), neutralnej (4000K) lub zimnej (6500K) bieli. Oferujące gwarantowany czas pracy 40 tys. Godzin listwy LED T8 zapewniają strumień świetlny od 1900 do 2600lm. Listwy dostępne są w wersjach dla zastosowań wewnętrznych (klasa IP20) i zewnętrznych (IP65)

oprawy listwowe LED

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.