13 wrz 2014 / SOMA /

TARGI ŚWIATŁO 2015, Warszawa 25-27 marca 2015

WSZYSTKO CO ARCHITEKT O OŚWIETLENIU WIEDZIEĆ POWINIEN 

XXIII Targi ŚWIATŁO 2015 

All on Design

Targi, Platforma edukacyjna, Spotkania ze sztuką 

25-27 marca 2015

Warszawa, EXPO XXI

Między 25 a 27 marca w warszawskiej hali EXPO XXI odbędzie się druga edycja wydarzenia łączącego pokaz nowoczesnego oświetlenia z wystawą designu w wyposażeniu wnętrz. Targi ŚWIATŁO to wydarzenie z ponad 20-letnią tradycją stanowiące  pokaz nowych technologii i rozwiązań i jednocześnie najważniejsze wydarzenie branży oświetleniowej 2015 roku.   

Targi Światło

Targom ŚWIATŁO towarzyszyć będzie także All On Design - wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych designem, aranżacją wnętrz, trendami i sztuką.  All On Design ma za zadanie podkreślić rolę wzornictwa w oświetleniu i wyposażeniu wnętrz oraz wywołanie problemu designu jako równie ważnego, o ile nie ważniejszego, niż aspekty czysto techniczne, przy kształtowaniu przestrzeni architektonicznej.

All On Design to wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do architektów i projektantów wnętrz.

W programie Targów ŚWIATŁO i All On Design znajdą się także konferencje, seminaria oraz warsztaty skierowane m.in. do architektów:

ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ to spotkanie przyciągające co roku około 300 architektów i projektantów z całej Polski. Organizowane jest w ścisłej współpracy z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Architektów Polskich.

Konferencja ARCHITEKTURA*ŚWIATŁO*PRZESTRZEŃ 2015 to już siedemnaste spotkanie projektantów oświetlenia i przedstawicielami świata architektury, organizowane w ramach największej imprezy branżowej w Europie środkowowschodniej i jedynej tej rangi imprezie targowej w Polsce.

Gośćmi specjalnymi spotkania będą światowe i polskie gwiazdy architektury. Spotkanie uświetnią specjalnie przygotowane pokazy najnowszych technologii i rozwiązań z dziedziny oświetlenia.

Targom ŚWIATŁO 2015 towarzyszyć będzie także dwudniowe Seminarium "Technologia LED i jej zastosowanie– możliwości, ograniczenia, przyszłość”, w którym udział w spotkaniu zapowiedzieli już przedstawiciele czołowych światowych producentów.

Targi Światło

 

Targi Światło

Szczegółowe informacje na temat nadchodzącej edycji Targów można uzyskać na stronie internetowej targów www.lightfair.plkontakt:info@lightfair.pl

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium