29 sie 2014 / RENEXPO /

Efektywność energetyczna – jak i gdzie szukać możliwości jej poprawy?

Wzrost efektywności energetycznej jest wciąż jednym z najważniejszych punktów Polityki energetycznej Polski. Dodatkowo do 5 czerwca br., jako państwo członkowskie UE, byliśmy zobowiązani do transpozycji Dyrektywy w sprawie efektywności energetycznej (2012/27/UE). Wdrożenie nowego prawa unijnego w Polsce będzie jednak wymagało wprowadzenia zmian w ustawie o efektywności energetycznej. O aktualnej sytuacji prawno-regulacyjnej i możliwościach poprawy efektywności energetycznej dowiedzą się uczestnicy II Konferencji „Inteligentna energetyka” już 25 września 2014 r. w Warszawie.

25 września 2014 r. w Warszawie, podczas targów RENEXPO, wydawca kwartalnika Smart Grids Polska organizuje II Konferencję „Inteligentna energetyka”. Tegoroczna edycja zostanie poświęcona efektywności energetycznej. Podczas wydarzenia zaproszeni goście omówią szerzej to zagadnienie. Pokażą jak i gdzie szukać możliwości poprawy efektywności energetycznej.

II Konferencja „Inteligentna energetyka” została podzielona na trzy części. W ramach pierwszego panelu zaproszeni prelegenci omówią aspekty prawno-regulacyjne i perspektywy rozwoju efektywności energetycznej w Polsce. Drugi zostanie poświęcony doświadczeniom we wdrażaniu rozwiązań proefektywnościowych. Przedstawimy przykłady zastosowania efektywności energetycznej w praktyce. Na samym końcu spotkania prelegenci opiszą sposoby na poprawę efektywności energetycznej regionów, czyli miast i gmin.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Podczas konferencji dowiedzą się Państwo:

Co zostało zrobione w kwestii wprowadzania efektywności energetycznej w Polsce?

Dlaczego podejmowane są tego typu działania? Gdzie szukać możliwości poprawy efektywności energetycznej?

Jak prowadzić przedsięwzięcia na rzecz wdrażania efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach, regionach i naszych domach?

Prelegenci

Do udziału w Konferencji, jako gości specjalnych, zaprosiliśmy m.in. przedstawicieli: KAPE, URE, Ministerstwa Gospodarki, NFOŚiGW, Politechniki Warszawskiej, miasta Bielsko-Biała.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium