5 sie 2014 / Osram /

Nagroda Red Dot dla lampy LED firmy OSRAM

Wykonana w technologii LED lampa OSRAM Superstar Classic A40 została uhonorowana jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu – Red Dot.

OSRAM Superstar Classic A40 

Lampa Superstar Classic A40 łączy tradycyjny kształt żarówki z nowoczesną technologią LED. „Spodziewamy się, że w najbliższych latach właśnie produkty oparte na LED będą zyskiwać coraz większe grono klientów. Warto podkreślić, że nagrodzony produkt powstaje w fabryce w Europie – dzięki temu możemy być pewni wysokiej jakości, nie bez znaczenia są także krótsze czasy dostaw” – mówi Geert van der Meer, szef działu lamp i systemów LED w firmie OSRAM.

Nagrodzona lampa ma takie same kształty i rozmiary co tradycyjna żarówka, dzięki czemu pasuje do standardowych opraw i nie wymaga żadnych zmian w instalacji. Zużywając zaledwie 6,5 W pozwala na ograniczenie wydatków na energię elektryczną nawet do 90%. Lampa może współpracować z regulatorami strumienia świetlnego, jej trwałość sięga nawet 25 lat. Produkt jest elementem coraz szerszego portfolio produktów LED marki OSRAM, które jesienią będzie liczyło ponad 100 lamp.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium