31 lip 2014 / GIS /

Martin Gran podczas GIS Warszawa 2014

GIS Warszawa 2014 z Martin Gran, Dyrektorem Zarządzającym Snøhetta, wielokrotnie nagradzanej i transdyscyplinarnej agencji projektowej 

Martin Haakon Gran jest Dyrektorem Zarządzającym i Partnerem w Snøhetta - wielokrotnie nagradzanej, zlokalizowanej w Oslo i Nowym Jorku firmy projektowej. Jest ona jedną z najczęściej dyskutowanych i poszukiwanych obecnie praktyk ze względu na zdefiniowany, transdyscyplinarny proces, w którym różni specjaliści wymieniają role w celu zbadania odmiennych perspektyw, bez uszczerbku dla konwencji.

Wśród wielu dowodów uznań, firma otrzymała także Aga Khan Award for Architecture oraz Miesa van der Rohe Award.

Memorial Museum Pavilion w Nowym Jorku

 

Memorial Museum Pavilion w Nowym Jorku

 

Memorial Museum Pavilion w Nowym Jorku

 

Memorial Museum Pavilion w Nowym Jorku

 

Memorial Museum Pavilion w Nowym Jorku

Podczas GIS Warszawa 2014, Martin Gran będzie mówił między innymi o projekcie: «Koncepcja projektu – od architektury do brandingu. Zbiorowa kreatywność w pracy grupowej.» ilustrującym National September 11 Memorial Museum Pavilion w Nowym Jorku. W dniu 15 maja 2014 r. prezydent Barack Obama był obecny na otwarciu National September 11 Memorial Museum Pavilion w miejscu, gdzie znajdowały się wieże World Trade Center. Pawilon i Muzeum zostały otwarte dla publiczności po raz pierwszy 21 maja 2014 r.

 

Martin Gran podczas GIS Warszawa 2014

O swoim udziale, jako prelegent, podczas GIS Warszawa 2014, Martin Gran powiedział: “Będę mówił o projekcie opracowanego przez nas Pawilonu Pomnika Pamięci 11 Września w Nowym Jorku, projekcie Saudi Aramco w Arabii Saudyjskiej, Newsweeka w Nowym Jorku i norweskim projekcie o nazwie Avinor. Bardzo cieszę się z tej konferencji. Wierzę, że jest wiele do powiedzenia, a kiedy ludzie spotykają się razem, coś się dzieje. Wierzę, że nastąpi to również w Warszawie”.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium