LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
21 lip 2014 / Green Building /

CEE Investment & Green Building Awards

30 Października 2014 – HOTEL INTERCONTINENTAL- WARSZAWA

investment and green building awards

Forum inwestycyjne oraz Gala CEE Investment & Green Building Awards poświęcone są rozwijającym się możliwościom inwestycyjnym i budownictwu zrównoważonego rozwoju w regionie CEE.

Wydarzenie  to podkreślając rosnące znaczenie ekologii w rozwoju inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej ma na celu wyróżnienie projektów i firm, które uzyskały certyfikaty ekologiczne oraz przestrzegają norm ekologicznych (deweloperzy, inwestorzy, banki, firmy konsultingowe, pracownie architektoniczne, kancelarie prawne, agencje).

W tym roku w wydarzeniu udział weźmie ponad 300 uczestników o znaczącej pozycji na rynku nieruchomości komercyjnych  zainteresowanych umocnieniem i rozwinięciem kontaktów biznesowych w Europie Centralnej i Wschodniej. Uroczysta Gala rozdania nagród będzie poprzedzona konferencją składającą się z paneli dyskusyjnych poruszających najważniejsze zagadnienia związane z inwestycjami w zrównoważony rozwój. Konferencja CEE Investment pozwoli na zapoznanie się z najnowszymi inwestycjami i możliwościami rozwoju, a także z najatrakcyjniejszymi lokalizacjami w miastach, przy lotniskach, dworcach kolejowych, terminalach autobusowych czy stadionach. 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.