5 cze 2014 / Osram /

Oprawy halogenowe OSRAM Noxlite

Firma OSRAM wprowadza na rynek oprawy halogenowe Noxlite. Rodzina produktów wykonanych ze stali i matowego szkła obejmuje oprawy do oświetlenia zewnętrznego domów i alejek. Dzięki temu oferta OSRAM w tym zakresie będzie kompleksowa – wcześniej w sprzedaży pojawiły się oprawy LED Noxlite.

Dzięki zastosowaniu stali nierdzewnej halogenowe lampy Noxlite wyglądają estetycznie i są bardzo trwałe. Mają regularny rozsył światła, a ich stopień ochrony to IP44. Charakteryzują się ciepłobiałą barwą światła (2700 K), a ich moc – zależnie od modelu – to 20 lub 28 W.

Oprawy naścienne…

W skład nowej gamy wchodzą oprawy Noxlite Halogen Slim Wall i jej odmiana z dwoma punktami świetlnymi – Duo Slim Wall. Dzięki niewielkim wymiarom możne je montować przy wejściach i na balkonach, świetnie nadają się do oświetlenia ogrodu. Gamę uzupełnia oprawa Noxlite Halogen Cylinder Wall, z okrągłym kloszem, dostępna także w wersji z czujnikiem ruchu – Cylinder Sensor Wall.

…lub do oświetlenia ścieżek

Druga grupa nowych produktów to oprawy do oświetlenia alejek. Lampa Noxlite Halogen Cylinder GroundShort (o wysokości 323 mm) świetnie sprawdzi się np. na ścieżkach i trawnikach, z kolei odmiana GroundLong będzie lepsza w miejscach, gdzie wymagane są wyższe oprawy – jej wysokość to 647 mm.

W lampach Noxlite znajdują się żarówki halogenowe OSRAM Eco, na trzonku G9 i GU10, w zależności od modelu. We wszystkich oprawach Noxlite Halogen (z wyjątkiem sterowanej czujnikiem ruchu) jest możliwość regulacji strumienia świetlnego źródeł.

Również w technologii LED

Oprawy z rodziny Noxlite dostępne są także w technologii LED. Dziś cała oferta uwzględnia kilkanaście modeli o różnych mocach, temperaturach barwowych, wykorzystujących pożyteczne funkcje sprawdzające się w codziennym zastosowaniu. Są to m.in.: reflektory z czujnikiem ruchu, oprawy do oświetlenia ścieżek i tarasów, oprawy montowane w podłożu, reflektory ogrodowe, oprawy naścienne, do oświetlenia dekoracyjnego, czy iluminacji ścian.

Trwałe i eleganckie – oprawy halogenowe OSRAM Noxlite do oświetlenia zewnętrznego

Noxlite halogen cylinder wall

Noxlite halogen slim wall

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium