12 maj 2014 / Osram /

Osram LEDambient

Wnętrze Twojego samochodu wydaje się ponure? Łatwo to zmienić stosując oświetlenie OSRAM LEDambient, oparte na technologii LED.

W ofercie są listwy progowe i zestawy oświetlenia kabiny. Pozwolą one wprowadzić urozmaicenie i stylowe akcenty świetlne w jednym z siedmiu kolorów. Listwy progowe pasują do bardzo wielu modeli aut, ich wymiary to 548x37x7,2 mm. W drugim zestawie znajdują się: oświetlenie powierzchni, dwie lampy do oświetlenia punktowego i dwa elastyczne paski świetlne, każdy o długości 60 cm.

Osram LEDambient

Użytkownik może wybrać jedną z siedmiu barw światła – czerwoną, zieloną, pomarańczową, białą, niebieską, różową lub turkusową. A także ustawić natężenie światła – 10, 25, 50 lub 100%. Oświetlenie włącza się automatycznie po otwarciu drzwi samochodu, można nim też sterować przy pomocy pilota – jest on dołączany do każdego zestawu.

Co ważne, montaż nie wymaga przewodów – zasilanie jest akumulatorowe. W każdym zestawie znajdują się rzepy do bezinwazyjnego montowania w samochodzie (lub – w przypadku listew progowych – magnesy), a także przewód do ładowania akumulatorów.

W większości przypadków jedno ładowanie wystarczy na ok. 10 tygodni użytkowania. Czas ładowania zależy od źródła – przy korzystaniu z gniazdka USB np. z laptopa trwa ono ok. 8 h i o połowę krócej w przypadku używania napięcia 230 V.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium