12 maj 2014 / Osram /

Osram LEDambient

Wnętrze Twojego samochodu wydaje się ponure? Łatwo to zmienić stosując oświetlenie OSRAM LEDambient, oparte na technologii LED.

W ofercie są listwy progowe i zestawy oświetlenia kabiny. Pozwolą one wprowadzić urozmaicenie i stylowe akcenty świetlne w jednym z siedmiu kolorów. Listwy progowe pasują do bardzo wielu modeli aut, ich wymiary to 548x37x7,2 mm. W drugim zestawie znajdują się: oświetlenie powierzchni, dwie lampy do oświetlenia punktowego i dwa elastyczne paski świetlne, każdy o długości 60 cm.

Osram LEDambient

Użytkownik może wybrać jedną z siedmiu barw światła – czerwoną, zieloną, pomarańczową, białą, niebieską, różową lub turkusową. A także ustawić natężenie światła – 10, 25, 50 lub 100%. Oświetlenie włącza się automatycznie po otwarciu drzwi samochodu, można nim też sterować przy pomocy pilota – jest on dołączany do każdego zestawu.

Co ważne, montaż nie wymaga przewodów – zasilanie jest akumulatorowe. W każdym zestawie znajdują się rzepy do bezinwazyjnego montowania w samochodzie (lub – w przypadku listew progowych – magnesy), a także przewód do ładowania akumulatorów.

W większości przypadków jedno ładowanie wystarczy na ok. 10 tygodni użytkowania. Czas ładowania zależy od źródła – przy korzystaniu z gniazdka USB np. z laptopa trwa ono ok. 8 h i o połowę krócej w przypadku używania napięcia 230 V.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.