17 lis 2014 / Trilux Polska /

Trilux Lateralo Plus LED

Trilux Lateralo Plus LED – innowacyjny układ optyczny zapewniający wyśmienite oświetlenie biurowe

Nawet w stanie wyłączonym niezwykle płaska oprawa wisząca z przezroczystym kloszem gustownie komponuje się z każdą koncepcją wnętrza. Ale swoje prawdziwe zalety oprawa Lateralo Plus LED demonstruje po włączeniu: zapewnia najwyższy komfort widzenia i niemal bezcieniowe, jednorodne światło. Umożliwia to innowacyjny sposób kierowania światła z udziałem światła pośredniego o bardzo szerokim rozsyle. Ułatwia on również planowanie oświetlenia i aranżacji pomieszczenia, ponieważ równomiernie szeroki rozsył światła umożliwia różne odległości oprawy od sufitu.


 


Fakty:

  • Równomierne oświetlenie. Brak olśnienia i cieni.
  • Inteligentne połączenie bezpośredniego i pośredniego światła oraz Binary Light Guide Control (BLC), specjalnego układu optycznego składającego się z dwóch przezroczystych szyb, dostarcza światło bez olśniewania i niemal bez cieni.

Adaptacyjny odstęp od sufitu. Elastyczność w planowaniu.

Część światła pośredniego o bardzo szerokim rozsyle gwarantuje optymalne oświetlenie przy różnych długościach zwieszenia.

Niezwykle płaski kształt. Transparentność.

Lateralo Plus LED jest niezwykle płaska, a jej przezroczysty klosz wydaje się unosić w powietrzu jak w nieważkości. Wrażenie to pogłębia brak oddzielnego przewodu zasilającego – oprawa Lateralo Plus LED zasilana jest przez cienkie zwieszaki linkowe.

Trilux Lateralo Plus LED

 


Parametry techniczne:

Strumień świetlny: 6000 lm = 58W , 7500 lm = 72W , 9000 lm = 85W.

Skuteczność świetlna: > 100 lm/W.

Temperatuta barwowa: 4000 K

Współczynnik oddawania barw: Ra > 80

Żywotność: 50000 godzin 

Trilux Lateralo Plus LED

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium