LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
17 lis 2014 / Trilux Polska /

Trilux Lateralo Plus LED

Trilux Lateralo Plus LED – innowacyjny układ optyczny zapewniający wyśmienite oświetlenie biurowe

Nawet w stanie wyłączonym niezwykle płaska oprawa wisząca z przezroczystym kloszem gustownie komponuje się z każdą koncepcją wnętrza. Ale swoje prawdziwe zalety oprawa Lateralo Plus LED demonstruje po włączeniu: zapewnia najwyższy komfort widzenia i niemal bezcieniowe, jednorodne światło. Umożliwia to innowacyjny sposób kierowania światła z udziałem światła pośredniego o bardzo szerokim rozsyle. Ułatwia on również planowanie oświetlenia i aranżacji pomieszczenia, ponieważ równomiernie szeroki rozsył światła umożliwia różne odległości oprawy od sufitu.


 


Fakty:

  • Równomierne oświetlenie. Brak olśnienia i cieni.
  • Inteligentne połączenie bezpośredniego i pośredniego światła oraz Binary Light Guide Control (BLC), specjalnego układu optycznego składającego się z dwóch przezroczystych szyb, dostarcza światło bez olśniewania i niemal bez cieni.

Adaptacyjny odstęp od sufitu. Elastyczność w planowaniu.

Część światła pośredniego o bardzo szerokim rozsyle gwarantuje optymalne oświetlenie przy różnych długościach zwieszenia.

Niezwykle płaski kształt. Transparentność.

Lateralo Plus LED jest niezwykle płaska, a jej przezroczysty klosz wydaje się unosić w powietrzu jak w nieważkości. Wrażenie to pogłębia brak oddzielnego przewodu zasilającego – oprawa Lateralo Plus LED zasilana jest przez cienkie zwieszaki linkowe.

Trilux Lateralo Plus LED

 


Parametry techniczne:

Strumień świetlny: 6000 lm = 58W , 7500 lm = 72W , 9000 lm = 85W.

Skuteczność świetlna: > 100 lm/W.

Temperatuta barwowa: 4000 K

Współczynnik oddawania barw: Ra > 80

Żywotność: 50000 godzin 

Trilux Lateralo Plus LED

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.