12 kwi 2014 / Philips /

Najjaśniejszy na rynku panel OLED

Diody OLED oferują rewolucyjną wydajność i idealnie sprawdzają się w projektach spersonalizowanych. Na targach Light + Building 2014 firma Philips zaprezentowała najjaśniejszy dostępny na rynku panel z organicznymi diodami LED, generujący strumień świetlny o mocy 300 lumenów. Nowy panel Philips Lumiblade Brite FL300 jest rozwiązaniem wysoce elastycznym, dzięki czemu świetnie sprawdza się w instalacjach spersonalizowanych.

Panel Philips Lumiblade Brite FL300

Odznacza się on budową modułową, co oznacza, że projektant oświetlenia decyduje, ile paneli ze sobą połączyć oraz jak to zrobić, aby uzyskać pożądaną instalację lub element oświetleniowy. Panel może posłużyć do stworzenia elementów o efektownym wyglądzie w pełni wykorzystujących cienkie i płaskie diody OLED oraz ich charakterystyczne rozproszone światło, które ma moc na tyle dużą, by sprawdzać się w funkcjonalnych instalacjach oświetleniowych. Kolejną zaletą diod OLED jest ich długi okres eksploatacji. Nowy panel Philips Lumiblade Brite FL300 może świecić z pełną jasnością przez 10 000 godzin. Produkt oferuje podwyższoną wydajność rzędu 50 lumenów na wat i będzie dostępny w dwóch temperaturach barwowych: 3000 kelwinów i 4000 kelwinów.

oświetlenie oled lumiblade

Podczas targów Philips zaprezentował instalację OLED złożoną z czterech paneli Lumiblade Brite FL300. Instalacja znajdzie zastosowanie w miejscach takich, jak luksusowe sklepy, hotele i biura, np. pokoje spotkań kierownictwa, gdzie zadaniem oświetlenia jest wywarcie właściwego wrażenia i stworzenie odpowiedniej atmosfery.

Na targach Light + Building 2014 Philips zaprezentował też inne urządzenia elektroniczne i komponenty z diodami OLED, które ułatwiają użytkownikom instalację i stosowanie oświetlenia tego typu. Sterownik D230V 80W/0.1-0.5/1A/28V TD/A 8CH do panelu Philips Lumiblade OLED to najmniejszy sterownik do diod OLED dostępny obecnie na rynku. Pozwala on na podłączenie nawet 8 diod bezpośrednio do sieci zasilającej, ponieważ jego zasilacz zintegrowany jest w urządzeniu. Niewielki rozmiar sterownika umożliwia teraz wykorzystanie charakterystycznych wąskich diod OLED w urządzeniach elektronicznych bez konieczności stosowania nieporęcznych komponentów. 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium