12 kwi 2014 / Philips /

Lampa 3D Philips Hue

Firma Royal Philips zaprezentowała w trakcie targów Light and Building pierwsze na świecie inteligentne oprawy oświetleniowe wykonane w technologii druku 3D, które są pięknym dodatkiem do poszerzającej się gamy produktów Philips Hue. Te oprawy łączące w sobie świat sztuki, światła i technologii pozwalają uzyskać nieograniczoną paletę efektów oświetleniowych i stać się prawdziwym domowym arcydziełem. Nowatorskie stojące i wiszące lampy Philips Hue wykonane w technologii druku 3D zostały opracowane we współpracy z cenionymi na całym świecie studiami projektanckimi WertelOberfell i Strand+Hvass. 

Lampa 3D Philips Hue

Niemożliwe staje się możliwe

System Hue sprawia, że wystarczy jedno przesunięcie palcem po ekranie smartfona lub tabletu, aby wejść do świata nieskończonych ilości personalizowanych efektów świetlnych, pozwalającego wybierać z ponad 16 milionów kolorów, odcieni bieli oraz programowanych scen świetlnych. Dzięki możliwości połączenia z automatyzującymi usługami internetowymi* oprawy oświetleniowe Philips Hue 3D pozwalają skorzystać z niezwykłych funkcji, takich jak dostrojenie oświetlenia do zachodów słońca.

Rewolucja w domowym oświetleniu

„Drukowanie 3D zapewnia większą wolność, kontrolę, a także personalizację podczas projektowania produktów oświetleniowych. Philips Hue uwalnia kreatywność od ograniczeń i daje nieskończone możliwości tworzenia dowolnych nastrojów i efektów przy pomocy światła. Wspólnie stworzyliśmy najbardziej zaawansowane cyfrowe (a nawet futurystyczne) technologie, które trafiły do funkcjonalnego, unikalnego obiektu wywołującego wielkie emocje”, stwierdził Jan Wertel, projektant z firmy WertelOberfell.

Lampa 3D Philips Hue

„Ekspresja kolorów zapewniana przez Philips Hue niesie za sobą magiczną i mistyczną niespodziankę, która tworzy atmosferę cudowności”, powiedział Niels Hvass, projektant z firmy Strand+Hvass.

Stojące i wiszące oprawy oświetleniowe Philips Hue wykonane w technologii druku 3D, które są w pełni kompatybilne z coraz bogatszym ekosystemem Philips Hue obejmującym żarówki, lampy, aplikacje i przełączniki, dostępne są wyłącznie w przedsprzedaży, rozpoczynającej się 31 marca 2014 r., na stronie www.meethue.com w cenie 2999 euro za oprawę wiszącą i 2499 euro za stojącą. 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium