LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
8 kwi 2014 / iGuzzini /

iGuzzini - Nowości na targach L+B

Light + Building jest wydarzeniem, którego żaden profesjonalista z branży oświetleniowej lub z sektora inteligentnych budynków nie mógł przegapić. iGuzzini na 900m2 stoisku przedstawił wszystkie najnowsze produkty, które pochodzą z ciągłych badań firmy oraz jej słynnej, zintegrowanej technologii i procesu projektowania.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze produkty, które udało nam się zobaczyć:

iGuzzini Laser Blade 

Ten pierwszy zbiór opraw typu downlight o charakterystycznym liniowym kształcie i kulistej emisji, jest laureatem wielu międzynarodowych nagród. Obecnie, do istniejącej wersji o Wysokim Kontraście (High Contrast) zostały dodane regulowane oświetlacze wallwasher, oświetlenie ogólne oraz warianty System53. To eleganckie, uniwersalne i wszechstronne urządzenie może zostać wykorzystane do wielu różnych celów. Najnowszy dodatek do tej gamy – Laser Blade L – również zostanie zaprezentowany we Frankfurcie.

iGuzzini Laser Blade

iGuzzini Trick

Unikalny, nowoczesny produkt oraz prawdziwy, technologiczny skarb współdziałają w zakresie zapewnienia jasności i pokrycia obszaru. Firma Trick oferuje różne efekty, w tym oświetlenie light blade, oświetlacze wallwasher oraz reflektory promieniowe. Sekret tego aluminiowego urządzenia polega na jego toroidalnych soczewkach z mikro-pryzmatyczną powierzchnią, która prawidłowo rozprasza ciepło.

iGuzzini Trick

iGuzzini Underscore 

Ekscytujące nowe kształty tworzone z zaledwie kilku milimetrów światła. Podświetlanie detali, określanie miejsca, identyfikacja ścieżek oraz projektowanie tekstur to tylko niektóre z zastosowań tych Ledstrips (pasma z diodami LED). Underscore wpisuje się subtelnie w konteksty architektoniczne w celu stworzenia magicznej atmosfery. Oferta obejmuje 6, 15 i 18mm ramę, minimalny kątowy obwód i różne wersje profilu powierzchni, jak również wybór długości.

iGuzzini Underscore

iGuzzini Palco 

Ta linia profesjonalnych reflektorów punktowych – zaprojektowanych specjalnie dla muzeów – zawiera teraz dwie nowe wersje. Po pierwsze, występuje oświetlacz Palco wallwasher, ze specjalnym, wzorem inspirowanym pędzlem oraz elementem regulującym przepływ, który idealnie kieruje wiązkę światła na ścianę. A po drugie, istnieje wersja Profiler o pojedynczej, odlanej, aluminiowej obudowie, w której znajduje się zasilanie i elementy optyczne eliminujące odbicia podczas oświetlania sufitu.

iGuzzini Palco

iGuzzini Linealuce 

Ten wysoce udany system oświetlenia zewnętrznego również oferuje dwie nowe wersje: kompaktową (Compact) i mini (Mini). Zaprojektowane do pomieszczenia diod LED nowej generacji, te wbudowane oprawy oświetleniowe łączą w sobie wysoką wydajność oświetlenia, oszczędność energii oraz zmniejszenie kosztów instalacji i konserwacji. Do ich głównych atutów można zaliczyć: brak strefy cienia, a nawet, spójne temperatury kolorów.  

iGuzzini Linealuce

 

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.