8 kwi 2014 / iGuzzini /

iGuzzini - Nowości na targach L+B

Light + Building jest wydarzeniem, którego żaden profesjonalista z branży oświetleniowej lub z sektora inteligentnych budynków nie mógł przegapić. iGuzzini na 900m2 stoisku przedstawił wszystkie najnowsze produkty, które pochodzą z ciągłych badań firmy oraz jej słynnej, zintegrowanej technologii i procesu projektowania.

Poniżej przedstawiamy najciekawsze produkty, które udało nam się zobaczyć:

iGuzzini Laser Blade 

Ten pierwszy zbiór opraw typu downlight o charakterystycznym liniowym kształcie i kulistej emisji, jest laureatem wielu międzynarodowych nagród. Obecnie, do istniejącej wersji o Wysokim Kontraście (High Contrast) zostały dodane regulowane oświetlacze wallwasher, oświetlenie ogólne oraz warianty System53. To eleganckie, uniwersalne i wszechstronne urządzenie może zostać wykorzystane do wielu różnych celów. Najnowszy dodatek do tej gamy – Laser Blade L – również zostanie zaprezentowany we Frankfurcie.

iGuzzini Laser Blade

iGuzzini Trick

Unikalny, nowoczesny produkt oraz prawdziwy, technologiczny skarb współdziałają w zakresie zapewnienia jasności i pokrycia obszaru. Firma Trick oferuje różne efekty, w tym oświetlenie light blade, oświetlacze wallwasher oraz reflektory promieniowe. Sekret tego aluminiowego urządzenia polega na jego toroidalnych soczewkach z mikro-pryzmatyczną powierzchnią, która prawidłowo rozprasza ciepło.

iGuzzini Trick

iGuzzini Underscore 

Ekscytujące nowe kształty tworzone z zaledwie kilku milimetrów światła. Podświetlanie detali, określanie miejsca, identyfikacja ścieżek oraz projektowanie tekstur to tylko niektóre z zastosowań tych Ledstrips (pasma z diodami LED). Underscore wpisuje się subtelnie w konteksty architektoniczne w celu stworzenia magicznej atmosfery. Oferta obejmuje 6, 15 i 18mm ramę, minimalny kątowy obwód i różne wersje profilu powierzchni, jak również wybór długości.

iGuzzini Underscore

iGuzzini Palco 

Ta linia profesjonalnych reflektorów punktowych – zaprojektowanych specjalnie dla muzeów – zawiera teraz dwie nowe wersje. Po pierwsze, występuje oświetlacz Palco wallwasher, ze specjalnym, wzorem inspirowanym pędzlem oraz elementem regulującym przepływ, który idealnie kieruje wiązkę światła na ścianę. A po drugie, istnieje wersja Profiler o pojedynczej, odlanej, aluminiowej obudowie, w której znajduje się zasilanie i elementy optyczne eliminujące odbicia podczas oświetlania sufitu.

iGuzzini Palco

iGuzzini Linealuce 

Ten wysoce udany system oświetlenia zewnętrznego również oferuje dwie nowe wersje: kompaktową (Compact) i mini (Mini). Zaprojektowane do pomieszczenia diod LED nowej generacji, te wbudowane oprawy oświetleniowe łączą w sobie wysoką wydajność oświetlenia, oszczędność energii oraz zmniejszenie kosztów instalacji i konserwacji. Do ich głównych atutów można zaliczyć: brak strefy cienia, a nawet, spójne temperatury kolorów.  

iGuzzini Linealuce

 

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium