25 mar 2014 / Lux Magazyn /

10 najlepszych polskich produktów L+B 2014

Redakcja Czasopisma Lux Magazyn wybrała 10 najlepszych polskich produktów oświetleniowych, które będzie można zobaczyć na rozpoczynających się 30 Marca we Frankfucie targach Light and Building 2014. 


ES-SYSTEM INDUSTRY FLOWER

ES-SYSTEM INDUSTRY FLOWER

System Industry Flower to oprawy do montażu zwieszanego, przeznaczone do zastosowań w oświetleniu wnętrzowym m.in. hal magazynowych i wysokiego składowania. Obudowy opraw o nowoczesnym wyglądzie wykonano z ciśnieniowego odlewu aluminiowego i profilu z wyciskanego aluminium. Źródłami światła są moduły LED z szerokim wyborem układów optycznych.

Więcej informacji na stronie: www.essystem.pl


Lena Lighting Plano LED

Lena Lighting Plano LED

Wszechstronna oprawa oświetleniowa LED o zróżnicowanych wymiarach, charakteryzująca się niskim, smukłym profilem i eleganckim wyglądem, przystosowana w zależności od wybranej wersji do montażu podtynkowego (w sufitach modułowych lub gipsowo-kartonowych), natynkowego lub zwieszanego.

Więcej informacji na stronie: www.lenalighting.pl


LUG Light Factory HB886 

LUG Light Factory HB886 

Imponująca oprawa ozdobna przeznaczona do nowoczesnych wnętrz. Produkt był wielokrotnie nagradzany, został uhonorowany między innymi nagrodą Dobry Wzór 2012 przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Produkt szczególnie godny uwagi.

Więcej informacji na stronie: www.lug.com.pl


APANET Green System Sterownik Serii GLC1xx

 

APANET Green System Sterownik Serii GLC1xx

Sterownik serii GLC1xx przeznaczony jest do sterowania pojedynczym źródłem światła (oprawą oświetleniową) w ramach systemów sterowania oświetleniem zewnętrznym (ulicznym, parkowym etc.). Sterownik wykorzystuję komunikacje w standardzie LonWorks za pomocą sieci energetycznej (komunikacja PowerLine) co znacząco redukuje koszty instalacji.

Więcej informacji na stronie: www.greensys.pl


IMPERIAL  Plafo LED

IMPERIAL  Plafo LED

Oprawa wisząca lub nastropowa z modułem LED. Przesłona opal. Moduł - płytka LED OSRAM Technology. Oprawa standardowo dostępna jest ze statecznikiem elektronicznym EVG. Statecznik elektroniczny z funkcją Touch DALI dostępny na życzenie. Obudowa wykonana ze stali i aluminium, dostępna we wszystkich kolorach RAL.

Więcej informacji na stronie: www.imperial.pl


Lira Sp. z o.o. Post LE

Oprawa zewnetrzna wykonana z aluminium, jako zródło swiatła wykorzystuje technologię LED. Przeznaczony do podświetlania małej architektury.

Więcej informacji na stronie:  www.liralighting.pl


PXF Lighting Flash LED

Nowoczesna oprawa oświetleniowa FLASH LED powstała na bazie doświadczeń i popularności modelu FLASH. W nowej wersji naświetlacza wykorzystano technologię LED. Z uwagi na długą żywotność i bezobsługową eksploatację źródeł FLASH LED może być montowany w miejscach trudno dostępnych.

Więcej informacji na stronie: www.pxf.pl

 


Rosa Magnolia LED

Rosa Magnolia LED

Nowoczesna oprawa uliczna montowana standardowo na słupie o średnicy 60mm. W oprawie zastosowano diody CREE XM-L2, które gwarantują niezawodność oprawy.

Więcej informacji na stronie: www.rosa.pl


Zamel CET Kontroler Extra Free

Zamel CET Kontroler Extra Free

EXTA FREE CONTROLLER to jednostka centralna, dzięki której kontrola oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji, rolet okiennych oraz innych urządzeń w domu, mieszkaniu czy miejscu pracy możliwa jest nie tylko z poziomu nadajników radiowych, ale także za pomocą smartfonów i tabletów.

Więcej informacji na stronie: www.zamelcet.com


 Spot Light Fiamma

 Spot Light Fiamma

Nowoczesna ledowa lampa wisząca Fiamma w kolorze chromu. Nowatorskie wzornictwo zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta. Moc oprawy 16W.

Więcej informacji na stronie: www.spotlight.pl

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium