23 mar 2014 / Harvard Engineering /

Harvard Engineering - Eyenut

Harvard Engineering, światowy lider w projektowaniu, rozwoju i produkcji produktów sterujących i sterowników LED dla przemysłu oświetleniowego, zaprezentuje swoje produkty na wystawie Light + Building we Frankfurcie. Harvard na swoim stanowisku D21 w hali nr 4 przestawi całej Europie swój nowy produkt EyeNut. Jest to nowy, pomysłowy, bezprzewodowy system monitorowania i kontroli dla oświetlenia w pomieszczeniach. Oprócz tego urzędzenia, firma zaprezentuje również swoje nowe sterowniki CoolLED, w tym CLS80 oraz nowe silniki Gen II LEDeng.

Sterownik EyeNut

EyeNut ma zrewolucjonizować oświetlenie wewnętrzne, jako że po raz pierwszy użytkownicy będą mogli w pełni konfigurować, kontrolować i monitorować swoje własne oświetlenie w pomieszczeniach. Dzięki EyeNut użytkownicy mogą wdrożyć odpowiednie strategie oświetlenia wewnętrznego mające w zależności od działań realizowanych w określonych obszarach budynku lub między wieloma miejscami, a także w celu zaoszczędzenia energii oraz redukcji emisji dwutlenku węgla poprzez intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI).

Wersja Gen II Harvardzkich standardowych elementów oświetleniowych LED jest zgodna (Zhaga) z liniowymi wersjami dostępnymi w szerokościach 24mm i 40mm z 80CRI oraz do 143lm/w. Nowe sterowniki CoolLED obejmują: CLS80 (niski profil), sterownik 80W (wysokie napięcie), dostępne przyciemniane i nieprzyciemniane warianty DALI Touch. Ponadto CoolLED został zaprojektowany razem z elementami oświetleniowymi LEDeng w celu zapewnienia idealnego rozwiązania modernizującego ukierunkowanego na oszczędzenie energii w oprawach oświetleniowych T5 i T8.

Uruchomiony został również sterownik CL DALI o niskim napięciu z opcją ściemniania do 1%, który znajduje się na drugim miejscu w rodzinie CLH o wysokiej mocy. Dostarcza on do 200 W mocy z opcjami ściemniania analogowego DALI lub WiMAC. 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium