LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
23 mar 2014 / Harvard Engineering /

Harvard Engineering - Eyenut

Harvard Engineering, światowy lider w projektowaniu, rozwoju i produkcji produktów sterujących i sterowników LED dla przemysłu oświetleniowego, zaprezentuje swoje produkty na wystawie Light + Building we Frankfurcie. Harvard na swoim stanowisku D21 w hali nr 4 przestawi całej Europie swój nowy produkt EyeNut. Jest to nowy, pomysłowy, bezprzewodowy system monitorowania i kontroli dla oświetlenia w pomieszczeniach. Oprócz tego urzędzenia, firma zaprezentuje również swoje nowe sterowniki CoolLED, w tym CLS80 oraz nowe silniki Gen II LEDeng.

Sterownik EyeNut

EyeNut ma zrewolucjonizować oświetlenie wewnętrzne, jako że po raz pierwszy użytkownicy będą mogli w pełni konfigurować, kontrolować i monitorować swoje własne oświetlenie w pomieszczeniach. Dzięki EyeNut użytkownicy mogą wdrożyć odpowiednie strategie oświetlenia wewnętrznego mające w zależności od działań realizowanych w określonych obszarach budynku lub między wieloma miejscami, a także w celu zaoszczędzenia energii oraz redukcji emisji dwutlenku węgla poprzez intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI).

Wersja Gen II Harvardzkich standardowych elementów oświetleniowych LED jest zgodna (Zhaga) z liniowymi wersjami dostępnymi w szerokościach 24mm i 40mm z 80CRI oraz do 143lm/w. Nowe sterowniki CoolLED obejmują: CLS80 (niski profil), sterownik 80W (wysokie napięcie), dostępne przyciemniane i nieprzyciemniane warianty DALI Touch. Ponadto CoolLED został zaprojektowany razem z elementami oświetleniowymi LEDeng w celu zapewnienia idealnego rozwiązania modernizującego ukierunkowanego na oszczędzenie energii w oprawach oświetleniowych T5 i T8.

Uruchomiony został również sterownik CL DALI o niskim napięciu z opcją ściemniania do 1%, który znajduje się na drugim miejscu w rodzinie CLH o wysokiej mocy. Dostarcza on do 200 W mocy z opcjami ściemniania analogowego DALI lub WiMAC. 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.