23 mar 2014 / LEDNEWS.PL /

Diody LED w sporcie

Piłki golfowe z diodami LED, które zapalają się podczas uderzenia torują sobie drogę w każdym kierunku. Nie mówimy, że powinieneś grać w golfa w nocy, ale …

piłki golfowe led

Świecąca piłka golfowa Night Sports Light-up jest najnowszym produktem próbującym połączyć funkcjonalność diod LED z potrzebami sportu. Kluczem tych piłek jest to, że świecą się przez 8 minut po oddaniu uderzenia, dzięki czemu łatwiej jest je odnaleźć w ciemnym miejscu, w którym się znalazły po uderzeniu. Uzyskuje się to poprzez integrację diod LED z czujnikami ruchu / dotyku, które aktywują się podczas uderzenia piłki.

Podczas gdy oczywistą sytuacją byłoby zastosowanie tego rodzaju przedmiotu podczas nocnych gier, łatwo jest również zaobserwować, że diody LED i zintegrowane z czujnikami piłki golfowe mogą być wykorzystywane podczas gry w ciągu dnia. Na przykład, czujniki mogą być używane do śledzenia, w którym miejscu dokładnie piłka wylądowała, podając jednocześnie statystyki, które można wykorzystać do poprawy gry w przyszłości. Co więcej, diody LED mogą być śledzone przy użyciu kamer o wysokiej rozdzielczości, aby umożliwić odtworzenie oddanego uderzenia. Oczywiście, mogą one spowodować również, że szalona partyjka golfa w nocy będzie jeszcze bardziej szalona. 

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.