23 mar 2014 / Hevlar /

Helvar 434 EnOcean Gateway

Helvar na przyjemność ogłosić wprowadzenie 434 EnOcean Gateway - nowego modułu, który umożliwia integrację regulatorów i czujników ENOcean z siecią sterowania oświetleniem Helvar DALI. Produkt 434, który może być zamontowany na ścianie lub suficie, jest połączony z siecią DALI za pomocą standardowego dwuprzewodowego kabla. Firma Helvar przystąpiła ostatnio do stowarzyszenia EnOcean, a urządzenie 434 Gateway jest pierwszym produktem, który firma uruchomiła w dedykowanej grupie produktów, obecnie znajdującej się w fazie rozwoju.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani uruchomieniem pierwszego z naszych kompatybilnych produktów EnOcean”, mówi Andrew Glossop, Menedżer Produktu w Helvar. „Uruchomienie urządzenia 434 jest kluczowym krokiem naszej misji mające na celu rozwój bezprzewodowych systemów, które są proste w instalacji, łatwe w obsłudze oraz gwarantują oszczędność energii. Liczymy na długotrwałą i owocną współpracę z EnOcean”.

W jednej bramce 434 Gateway może być zintergrowanych do dwudziestu przełącznikówEnOcean. Ponadto, moduł otwiera potencjał w zakresie integracji z innymi technologiami BMS, takimi jak automatyczne rolety, czy też HVAC.

Zastosowanie modułu  EnOcean Gateway 434

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium