23 mar 2014 / Hevlar /

Helvar 434 EnOcean Gateway

Helvar na przyjemność ogłosić wprowadzenie 434 EnOcean Gateway - nowego modułu, który umożliwia integrację regulatorów i czujników ENOcean z siecią sterowania oświetleniem Helvar DALI. Produkt 434, który może być zamontowany na ścianie lub suficie, jest połączony z siecią DALI za pomocą standardowego dwuprzewodowego kabla. Firma Helvar przystąpiła ostatnio do stowarzyszenia EnOcean, a urządzenie 434 Gateway jest pierwszym produktem, który firma uruchomiła w dedykowanej grupie produktów, obecnie znajdującej się w fazie rozwoju.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani uruchomieniem pierwszego z naszych kompatybilnych produktów EnOcean”, mówi Andrew Glossop, Menedżer Produktu w Helvar. „Uruchomienie urządzenia 434 jest kluczowym krokiem naszej misji mające na celu rozwój bezprzewodowych systemów, które są proste w instalacji, łatwe w obsłudze oraz gwarantują oszczędność energii. Liczymy na długotrwałą i owocną współpracę z EnOcean”.

W jednej bramce 434 Gateway może być zintergrowanych do dwudziestu przełącznikówEnOcean. Ponadto, moduł otwiera potencjał w zakresie integracji z innymi technologiami BMS, takimi jak automatyczne rolety, czy też HVAC.

Zastosowanie modułu  EnOcean Gateway 434

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.