9 mar 2014 / Expopower /

Targi Energetyki EXPOPOWER.

W dniach 13 – 15 maja w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER. Przez 3 dni Poznań się stanie stolicą nowych technologii i rozwiązań z zakresu elektroenergetyki.

Targi Energetyki EXPOPOWER

Cyklicznymi wydarzeniami podczas targów Expopower są konferencje naukowo-techniczne organizowane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich („Energooszczędność w oświetleniu” oraz z cyklu „Instalacje elektryczne niskiego, średniego i wysokiego napięcia”), konferencje tematyczne Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego, Polskiego Towarzystwa Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej oraz Polskiej Izby Gospodarczej Elektrotechniki. W program wydarzeń Expopower aktywnie włącza się również Enea S.A. oraz TIM S.A., które to firmy są partnerami strategicznymi targów Expopower.

Jednym z bardziej interesujących wydarzeń może okazać się konferencja „Energooszczędność w oświetleniu” obejmująca takie tematy jak szkodliwość światła dla zdrowia oczu oraz wpływ temperatury na działanie diod LED. Podczas trwania Targów Expopower nie zabraknie szeregu prezentacji i wystąpień promocyjnych firm. Prezentacje najnowszych produktów rynkowych już zapowiedziały tak znaczące firmy jak ABB, Elektrobudowa S.A, Mikronika czy ZPUE S.A. Wśród wystawców targów nie zabraknie również firm: Elektromontaż Poznań S.A., ENEA S.A., ENEA Operator, Jean Muller Polska czy Siba.

Na targach zobaczyć będzie można bogatą listę nowych produktów oraz rozwiązań technologicznych z zakresu budownictwa energetycznego i technologii energooszczędnych, energii cieplnej, elektrycznych urządzeń w wykonaniu przeciwwybuchowym, urządzenia do pomiarów i automatyki oraz detekcji gazów i wycieków, oświetlenia LED, telekomunikacji energetycznej, smart grids czy energii odnawialnej.

Doskonałym uzupełnieniem ekspozycji są odbywające się równolegle targi Greenpower, na których można zobaczyć ofertę z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, geotermalnej, biomasy, biopaliw oraz technologii energooszczędnych. Warto zarezerwować termin 13-15 maja 2014, by zobaczyć na targach Expopower najnowsze produkty, a także zapoznać się z najlepszymi praktykami w zakresie nowoczesnej oraz bezpiecznej energetyki i elektrotechniki.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium