LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
21 sty 2014 / Triliux Polska /

12 mm świetlnej skuteczności

Pomimo jedynie 12 mm wysokości oraz smukłej formy, Siella LED od firmy TRILUX to oprawa niezwykle efektywna i wydajna. Przeznaczona do wbudowania w sufit podwieszany, doskonale sprawdzi się w firmach, dla których energooszczędny system oświetlenie jest priorytetem.

Siella LED Trilux

Siella LED zapewnia jednorodne oświetlenie i maksymalną wydajność, pomimo swoich niewielkich gabarytów. Przystosowana jest zarówno do montowania w sufitach modułowych, jak i w instalacjach typu karton-gips (model M84), dzięki czemu będzie wygodnym rozwiązaniem w takich pomieszczeniach jak: sale konferencyjne, poczekalnie lub korytarze. Równomiernie usytuowane wyloty światła oraz klosz, wykonany z transparentnego PMMA, zapewniają optymalny strumień światła i właściwe doświetlenie wszystkich powierzchni.

Dzięki swoim rozmiarom (600 x 600 mm) oraz korpusowi wykonanemu  z lakierowanego na biało aluminium, Siella LED to subtelna oprawa pasująca do każdego wnętrza, niezależnie od jego wystroju i przeznaczenia. Przy poborze 40 Watt, wydajność tej oprawy wynosi 80 lm W/m, co pozwala na znaczne oszczędności w porównaniu do standardowych instalacji oświetleniowych. Siella LED, firmy TRILUX, emituje światło białe ciepłe (Ra = 80 przy temperaturze barwowej 3000), dzięki czemu można ją również z powodzeniem wykorzystywać w obiektach handlowych. Co więcej, dla ułatwienia jej konserwacji wyposażona została w specjalistyczny system Plug & Play –elastyczny układ zasilający nie jest zintegrowany z oprawą, dlatego można go bez problemu wcześniej podłączyć do instalacji elektrycznej.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.