15 sty 2014 / Havells-Sylvania /

Isotera – bezstykowe zasilanie dla oświetlenia LED

System Isotera oparty jest na technologii „Bezstykowego Zasilania”, która usuwa potrzebę stosowania poszczególnych układów sterujących i sprawia, że podłączenie urządzeń LED jest tak łatwe, jak przypinanie klamerek na sznurze na bieliznę. System zapewnia całkowicie odmienne podejście do konfiguracji i instalacji oświetlenia LED, w porównaniu do tradycyjnych instalacji zasilających moduły LED. Prostota w połączeniu z zastosowaniem systemu iPower sprawia, że instalacja urządzeń LED jest prosta, szybka i ekonomiczna. Przeniesienie zasilania bezstykowego z iBus do iClip eliminuje cięcie i ściąganie izolacji z przewodu lub wykorzystywania modularnego okablowania… jest to tak proste jak 1,2,3…

Opatentowany system Isotera dostarcza całkowity szkielet dla inteligentnego oświetlenia LED, zapewniając zasilanie i sterowanie dla dużej liczby urządzeń LED. Zastępuje on tradycyjne sterowniki LED (najsłabsze ogniwo), jak również modułowe okablowanie (drogie ogniwo), co czyni to bardziej niezawodnym i tańszym systemem instalacyjnym. Ze względu na brak potrzeby korzystania ze zintegrowanych sterowników i modułowego wydłużania przewodów, system ten jest uniwersalny i opłacalny.

iHub

iHub jest sercem systemu Isotera i zapewnia scentralizowaną konwersję zasilania dla dużej liczby sprzętu oświetleniowego LED. iHub generuje zasilanie na prąd stały, które jest rozprowadzane przez pojedynczy kabel dwuparowy nazywany iBus. iHub łączy w sobie bardzo wysoką wydajność z najwyższą niezawodnością i trwałością.

Okablowanie w iHub jest wykonywane szybko i bezpiecznie za pomocą blokowania złączy wejściowych i wyjściowych. Zasilanie sieciowe zatrzymuje się w porcie wejściowym iHub. Reszta sieci działa na ultra bezpiecznym prądzie stałym dodatkowo wzmocnionym przez inteligentny monitoring błędu iHub i funkcję odpowiedzi. iHub może być zamontowany z dala od urządzeń LED w łatwo dostępnym miejscu.

iBus

iBus jest podwójnie izolowanym kablem dwuparowym przenoszącym moc z iHub do wielu urządzeń LED. Wychodzi z wstępnie zamontowanej wtyczki, która pasuje do gniazdka wyjściowego na iHub.

Złącze IDC wyposażone jest w przewód iBus, który jest przyłączony do końca kabla, gdy jest on cięty na odpowiednią długość. Brak zacisków śrubowych i zacisków łączeniowych.

iClip

iClip jest inteligentnym złączem, które przekazuje moc z iBus do urządzeń LED na zasadzie indukcji. Jest ono podłączone do iBus i czerpie z niego energię, stąd odniesienie do bezstykowego zasilania lub sprzężenia indukcyjnego. iClip przetwarza energię na prąd stały dostosowany na wymagań urządzenia LED.

iEscape


iEscape jest uniwersalną jednostka zasilania awaryjnego LED dla oświetlenia LED zasilanego bezstykowo.

iEspace działa w połączeniu z urządzeniami LED o różnych standardach i przemienia je w samowystarczalne urządzenia awaryjne.

 

Cechy systemu:

Szybsza instalacja

 • Nie wymaga użycia żadnych narzędzi

 • Brak zacisków śrubowych

 • Pojedynczy kabel zasilający

Elastyczny i zdolny do rekonfiguracji system

 • Bezstykowe przesyłanie energii

 • iBus przewód jest łatwy w przedłużaniu

 • Dowolna kombinacja urządzeń LED może działać na tym samym iBus.

 • Działa z urządzeniami oświetleniowymi LED wszystkich marek

 • Zmiany projektowe mogę być wykonane niezwłocznie

 • Okablowanie sterujące jest niezależne od sieci elektrycznej

 • Moduł Zasilania Awaryjnego nadaje się do wszystkich urządzeń LED

Ultra bezpieczna instalacja i obsługa

 • Pojedynczy podwójnie izolowany przewód bez złączy

 • Brak napięcia zasilającego urządzenia

Bardzo trwałe i niezawodne

 • Najsłabsze ogniwo (sterownik LED) zostało wyeliminowane

 • Wszystkie elementy systemu działają w zamkniętym i dobrze chronionym środowisku za Power Hub (koncentratorem zasilania).

 • Mniej komponentów i złączy w systemie

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium