12 sty 2014 / Zamel /

ZAMEL CET - EXTA FREE CONTROLLER

Od stycznia 2014 roku oferta ZAMEL CET wzbogacona została o innowacyjny EXTA FREE CONTROLLER. EXTA FREE CONTROLLER to jednostka centralna, dzięki której kontrola oświetlenia, ogrzewania, klimatyzacji, rolet okiennych oraz innych urządzeń w domu, mieszkaniu czy miejscu pracy możliwa jest nie tylko z poziomu nadajników radiowych, ale także za pomocą smartfonów i tabletów. Jednostka centralna EXTA FREE CONTROLLER stworzona została przez konstruktorów firmy ZAMEL.

ZAMEL EXTRA FREE

Urządzenie EXTA FREE CONTROLLER to doskonałe, w 100% kompatybilne uzupełnienie bezprzewodowego systemu EXTA FREE. Inteligentny system bezprzewodowego sterowania EXTA FREE na tle rozwiązań konkurencyjnych wyróżnia łatwy i szybki montaż, intuicyjna obsługa oraz najniższe koszty instalacji (najtańszy zestaw dostępny jest już od kilkuset złotych). System można zainstalować a następnie swobodnie rozbudowywać o nowe elementy.

EXTA FREE wzbogacona o jednostkę centralną EXTA FREE CONTROLLER to:

  • możliwość błyskawicznego sterowania urządzeniami za pomocą urządzeń mobilnych przy zachowaniu minimalnej liczby kliknięć,
  • brak konieczności prowadzenia okablowania urządzeń dzięki zastosowaniu rozwiązań bezprzewodowych, a tym samym niskie koszty i krótki czas wykonania całej instalacji,
  • komfortowa adaptacja systemu do istniejących instalacji bez konieczności przeróbek i modyfikacji, intuicyjna i bezproblemowa konfiguracja i obsługa systemu, rozbudowana funkcjonalność dzięki zróżnicowanej ofercie odbiorników i nadajników EXTA FREE.
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium