16 gru 2013 / Luxan /

Świet(l)ne rozwiązanie - Kwadlux

Minimalistyczna forma, zaawansowanie technologiczne i uniwersalność zastosowania. To tylko kilka atrybutów innowacyjnego systemu Kwadlux LED, opracowanego przez firmę Luxan. Rozwiązanie to doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi projektami, jak klasyczną architekturą.

System Kwadlux

System Kwadlux w całości oparty został na technologii LED. Na jego potrzeby opracowano moduły KWX współpracujące z diodami CREE, charakteryzującymi się wyjątkowo wysoką skutecznością. Zastosowanie jako źródeł światła w oprawach odpowiedniej ilości sześciodiodowych modułów pozwala, w zależności od potrzeb, uzyskać moc z zakresu od 12 do 108 W. Grupa produktów Kwadlux cechuje się nie tylko doskonałymi właściwościami oświetlenia, ale również wysoką jakością materiału, wykorzystanego do produkcji. Korpusy poszczególnych opraw wykonane są z aluminium lakierowanego metodą proszkową, a elementy montażowe ze stali nierdzewnej. W zależności od wysokości, oprawy oświetleniowe wyposażone są albo w kompletną szybkozłączkę z możliwością podłączenia przewodu okrągłego o średnicy do 12 mm, albo we wnękę bezpiecznikową.

Kwadlux LED to jednak nie tylko uniwersalność i wysoka jakość zastosowanych rozwiązań. Jest to również źródło znacznych oszczędności. Energooszczędna konstrukcja nie wymaga ponadto dużych nakładów na serwis oraz bieżącą eksploatację. Współpraca z renomowanymi producentami diod LED pozwoliła stworzyć produkt o bardzo niskim współczynniku awaryjności, gwarantującym nawet 10-letni czas pracy. Kwadlux jest również w pełni kompatybilny z najnowocześniejszymi systemami inteligentnego zarządzania oświetleniem.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium