LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
16 gru 2013 / Luxan /

Świet(l)ne rozwiązanie - Kwadlux

Minimalistyczna forma, zaawansowanie technologiczne i uniwersalność zastosowania. To tylko kilka atrybutów innowacyjnego systemu Kwadlux LED, opracowanego przez firmę Luxan. Rozwiązanie to doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi projektami, jak klasyczną architekturą.

System Kwadlux

System Kwadlux w całości oparty został na technologii LED. Na jego potrzeby opracowano moduły KWX współpracujące z diodami CREE, charakteryzującymi się wyjątkowo wysoką skutecznością. Zastosowanie jako źródeł światła w oprawach odpowiedniej ilości sześciodiodowych modułów pozwala, w zależności od potrzeb, uzyskać moc z zakresu od 12 do 108 W. Grupa produktów Kwadlux cechuje się nie tylko doskonałymi właściwościami oświetlenia, ale również wysoką jakością materiału, wykorzystanego do produkcji. Korpusy poszczególnych opraw wykonane są z aluminium lakierowanego metodą proszkową, a elementy montażowe ze stali nierdzewnej. W zależności od wysokości, oprawy oświetleniowe wyposażone są albo w kompletną szybkozłączkę z możliwością podłączenia przewodu okrągłego o średnicy do 12 mm, albo we wnękę bezpiecznikową.

Kwadlux LED to jednak nie tylko uniwersalność i wysoka jakość zastosowanych rozwiązań. Jest to również źródło znacznych oszczędności. Energooszczędna konstrukcja nie wymaga ponadto dużych nakładów na serwis oraz bieżącą eksploatację. Współpraca z renomowanymi producentami diod LED pozwoliła stworzyć produkt o bardzo niskim współczynniku awaryjności, gwarantującym nawet 10-letni czas pracy. Kwadlux jest również w pełni kompatybilny z najnowocześniejszymi systemami inteligentnego zarządzania oświetleniem.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.