16 gru 2013 / Kanlux /

Kanlux - OVID T MTH

Oferta naświetlaczy metalohalogenkowych w firmie Kanlux S.A. została właśnie powiększona o dwie nowe oprawy: OVID T MTH-35 o mocy 35W oraz OVID T MTH-70 o mocy 70 W. Naświetlacze serii OVID T MTH to nowoczesny system oświetlenia projektorowego przeznaczony do montażu na szynoprzewodzie TEAR.

naświetlacze Kanlux

Wąski kąt rozsyłu światła OVID T MTH wynoszący 15° sprawia, że oprawy te pozwalają na atrakcyjne wyeksponowanie promowanych produktów, oświetlanie gablot wystawowych, dzieł sztuki czy elementów architektury wnętrz. Odpowiednio dobrane akcenty świetlne pozwalają na przyciągnięcie uwagi klienta i skierowanie jej na wybrane produkty. Seria naświetlaczy OVID T MTH wykonanych ze stopu aluminium i wyposażonych w szybę z hartowanego szkła to nowoczesny wygląd i wysokiej jakości światło akcentujące.

W oprawach zastosowano przegub do bezpiecznego i łatwego pozycjonowania reflektora, dzięki czemu można regulować ich położenie horyzontalne w zakresie 350° oraz wertykalne w 90°. Oprawy zostały wyposażone w indukcyjny układ zapłonowy z kompensacją mocy biernej. OVID T MTH będą znakomitym uzupełnieniem szerokokątnych opraw TEAR MTH i MEDIA MTH, również przystosowanych do podłączenia do systemu szynoprzewodów TEAR.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium