LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
16 gru 2013 / Kanlux /

Kanlux - OVID T MTH

Oferta naświetlaczy metalohalogenkowych w firmie Kanlux S.A. została właśnie powiększona o dwie nowe oprawy: OVID T MTH-35 o mocy 35W oraz OVID T MTH-70 o mocy 70 W. Naświetlacze serii OVID T MTH to nowoczesny system oświetlenia projektorowego przeznaczony do montażu na szynoprzewodzie TEAR.

naświetlacze Kanlux

Wąski kąt rozsyłu światła OVID T MTH wynoszący 15° sprawia, że oprawy te pozwalają na atrakcyjne wyeksponowanie promowanych produktów, oświetlanie gablot wystawowych, dzieł sztuki czy elementów architektury wnętrz. Odpowiednio dobrane akcenty świetlne pozwalają na przyciągnięcie uwagi klienta i skierowanie jej na wybrane produkty. Seria naświetlaczy OVID T MTH wykonanych ze stopu aluminium i wyposażonych w szybę z hartowanego szkła to nowoczesny wygląd i wysokiej jakości światło akcentujące.

W oprawach zastosowano przegub do bezpiecznego i łatwego pozycjonowania reflektora, dzięki czemu można regulować ich położenie horyzontalne w zakresie 350° oraz wertykalne w 90°. Oprawy zostały wyposażone w indukcyjny układ zapłonowy z kompensacją mocy biernej. OVID T MTH będą znakomitym uzupełnieniem szerokokątnych opraw TEAR MTH i MEDIA MTH, również przystosowanych do podłączenia do systemu szynoprzewodów TEAR.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.