12 lis 2013 / GE Lighting /

NOWA LINIA ROZWIĄZAŃ Z ZAKRESU KONTROLI OŚWIETLENIA OD GE

kontroler DALI

Nowa linia wielofunkcyjnych kontrolerów DALI to proste i łatwe w obsłudze rozwiązania umożliwiające kontrolowanie oświetlenia. Wszechstronny system GE Lighting jest kompatybilny z wszystkimi oprawami oświetleniowymi GE obsługującymi protokół DALI i współpracuje z popularnym systemem zarządzania budynkami KNX.

Oprawy oświetleniowe GE wyposażone w funkcję kontrolowania oświetlenia zawierają czujniki ruchu. Dzięki temu korytarze, powierzchnie magazynowe czy serwerownie oświetlone są jedynie wówczas, gdy przebywają w nich ludzie. Funkcja umożliwia także zmniejszenie natężenia oświetlenia, zwiększając tym samym energooszczędność budynku.

Pakiet DALI CB Typ 1 firmy GE Lighting jest gotowy do eksploatacji zaraz po podłączeniu:
za pośrednictwem prostego kontrolera pozwala na indywidualne przypisanie 64 balastów/sterowników DALI oraz tworzenie stref. Dodatkowo, w ofercie GE znajduje się pakiet DALI CB Typ 2, który pozwala na obsługę do 100 jednostek DALI lub analogowych balastów/sterowników. Typ 2 posiada także dwie funkcje aktywowane przyciskami oraz funkcję przyciemniania wyposażoną w potencjometr.

„Nowa linia rozwiązań z zakresu kontrolowania oświetlenia to dla nas duży krok naprzód”, wyjaśnia Mike Barrett, dyrektor generalny GE Lighting ds. zarządzania produktami w regionie EMEA. „Oznacza to, że użytkownicy będą mogli nie tylko korzystać z lamp i opraw oświetleniowych sprawdzonej marki, ale także zwiększyć energooszczędność, wdrażając systemy kontroli oświetlenia. Wszystko to za pośrednictwem jednego dostawcy, co jest dla naszych klientów niezwykle korzystnym rozwiązaniem”.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium