LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
27 paź 2013 / LUG S.A. /

Pierwsze komponenty LED z nowej linii produkcyjnej LUG

LUG LED

W marcu 2013 roku LUG rozpoczął rozbudowę fabryki o nową halę, która z założenia miała stać się lokalizacją nowoczesnej linii do produkcji komponentów LED. W dniu 08.08.2013 z linii zeszła pierwsza próbna partia produkcyjna.

Firma LUG znana jest z nowoczesnych projektów opraw oświetleniowych, odważnie wykorzystujących energooszczędną technologię LED. Ograniczeniem kreatywności inżynierów LUG do tej pory był brak wysokiej jakości komponentów LED dostępnych na polskim rynku. Istniejące produkty w wersji standardowej nie zawsze pozwalały na adaptacje do oryginalnych projektów opraw oświetleniowych.

Od tej chwili LUG nie tylko oferuje wysokiej jakości oprawy oświetleniowe o oryginalnym designie, ale także zapewnia własne komponenty LED.  Nowa linia produkcyjna pozwoli zwiększyć niezależność od dostawców, usprawnić proces customizacji opraw opartych na technologii LED oraz rozszerzać portfolio opraw LED o nowe innowacyjne rozwiązania oświetleniowe o najwyższych parametrach technicznych. Informacja ta potwierdza tylko fakt, że ekspansji geograficznej Grupy Kapitałowej LUG S.A. dotrzymuje kroku rozwój w dziedzinie implementacji nowych technologii. Na tak solidnych podstawach budować można sukces. 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.