27 paź 2013 / LUG S.A. /

Pierwsze komponenty LED z nowej linii produkcyjnej LUG

LUG LED

W marcu 2013 roku LUG rozpoczął rozbudowę fabryki o nową halę, która z założenia miała stać się lokalizacją nowoczesnej linii do produkcji komponentów LED. W dniu 08.08.2013 z linii zeszła pierwsza próbna partia produkcyjna.

Firma LUG znana jest z nowoczesnych projektów opraw oświetleniowych, odważnie wykorzystujących energooszczędną technologię LED. Ograniczeniem kreatywności inżynierów LUG do tej pory był brak wysokiej jakości komponentów LED dostępnych na polskim rynku. Istniejące produkty w wersji standardowej nie zawsze pozwalały na adaptacje do oryginalnych projektów opraw oświetleniowych.

Od tej chwili LUG nie tylko oferuje wysokiej jakości oprawy oświetleniowe o oryginalnym designie, ale także zapewnia własne komponenty LED.  Nowa linia produkcyjna pozwoli zwiększyć niezależność od dostawców, usprawnić proces customizacji opraw opartych na technologii LED oraz rozszerzać portfolio opraw LED o nowe innowacyjne rozwiązania oświetleniowe o najwyższych parametrach technicznych. Informacja ta potwierdza tylko fakt, że ekspansji geograficznej Grupy Kapitałowej LUG S.A. dotrzymuje kroku rozwój w dziedzinie implementacji nowych technologii. Na tak solidnych podstawach budować można sukces. 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium