25 paź 2013 / LUG S.A. /

LUG NA TARGACH I KONFERENCJACH NA 3 KONTYNENTACH

Wszechstronny rozwój Grupy Kapitałowej LUG S.A. spowodował, że aktywnie realizujemy projekty  oświetlenia na kilku kontynentach, aktualnie w ponad 50 krajach. To dla nas zaszczyt, ale także wyzwanie.

Doskonałym przejawem jest  obecność firmy LUG na znaczących imprezach oświetleniowych zaplanowana na ostatni kwartał 2013 roku. Dziś nie tylko działamy na wielu rynkach, prowadząc z sukcesem działalność handlową, szkoleniową i doradczą, ale także staramy się zapewnić naszym aktualnym i potencjalnym klientom, jak również konsultantom oświetlenia i architektom możliwość spotkania naszych doradców techniczno-handlowych podczas największych wydarzeń branży oświetleniowej na świecie. 

Najnowsze produkty LUG będzie można obejrzeć i poznać ich parametry technicznej oraz wszechstronne aplikacje podczas targów oświetleniowych LUX LIVE w Londynie.

Na targach INTERLIGHT w Moskwie ekspozycja poświęcona będzie prezentacji ekskluzywnego oświetlenia w marce FLASH DQ oraz przedstawimy możliwości całej linii spotlightów dla segmentu RETAIL, w tym nowy projektor wnętrzowy NUOVO dostępny w wersji o strumieniu 3000 lm, jak również 5000 lm w unikalnej technologii Hi-CRI dedykowanej dla shoppingu.

W Sao Paulo specjaliści z dziedziny infrastruktury kolejowej będą mogli zobaczyć rozwiązania oświetleniowe LUG zaprojektowane z myślą o tym sektorze podczas targów Negócios nos Trilhos 2013. 

W Warszawie podczas RETAIL SHOW zaprezentowane zostaną nasze rozwiązania przeznaczone dla sektora RETAIL. 

Firma LUG, jako jedna z wiodących marek europejskich wystąpi w charakterze sponsora i prelegenta na szczycie w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, poświęconym przyszłości oświetlenia w trakcie konferencji SMART LIGHTING & ENERGY SUMMIT.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium