LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
12 paź 2013 / Luxan /

Luxan - Dobry Wzór 2013

Marka Luxan dołączyła do grona najlepiej zaprojektowanych produktów i usług na polskim rynku. W XX edycji konkursu „Dobry Wzór” wśród finalistów w kategorii „Sfera publiczna” znalazł się jej produkt – system Kwadlux LED.

Organizowany pod patronatem Ministra Gospodarki konkurs Instytutu Wzornictwa Przemysłowego od 1993 pozwala wyróżnić najlepsze polskie produkty i usługi. W tegorocznej edycji udział w nim wzięło aż 190 marek, które rywalizowały w kategoriach: „Dom”, „Praca”, „Sfera publiczna”, „Usługi”, „Nowe technologie”, „Grafika użytkowa i opakowania” oraz „Nowe materiały”. W gronie finalistów znalazł się produkt marki Luxan: Kwadlux LED. Jest to innowacyjny, spójny system oświetlenia przestrzeni publicznych oraz ogrodów. Uniwersalne, minimalistyczne wzornictwo czyni z niego produkt współgrający z nowoczesną architekturą, a jednocześnie – dopasowany także do klasycznej stylistyki. Dzięki temu doskonale nadaje się do iluminacji budynków, oświetlenia ulicznego czy terenów zielonych.

Międzynarodowe jury zdecyduje o przyznaniu nagrody „Dobry Wzór 2013” już 24 października. – Samo znalezienie się w gronie finalistów to bardzo duże wyróżnienie dla marki Luxan – mówi Andrzej Nowak, prezes Luxan inżynieria oświetlenia i projektant Kwadlux LED. - Poziom prac jest bardzo wysoki, rywalizacja w finale będzie więc zacięta - dodaje. Również 24 października, znakiem „Wzór Roku 2013”, Minister Gospodarki wyróżni ponadto najlepszy produkt lub usługę opracowaną w Polsce. Z kolei Instytut Wzornictwa Przemysłowego przyzna tytuł „Designera Roku 2013”.

Wytypowane do finału projekty będą dostępne dla szerokiej publiczności w dniach od 24 października do 8 grudnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego

Kwadlux LED

 

 

Kwadlux LED

 
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.