12 paź 2013 / Luxan /

Luxan - Dobry Wzór 2013

Marka Luxan dołączyła do grona najlepiej zaprojektowanych produktów i usług na polskim rynku. W XX edycji konkursu „Dobry Wzór” wśród finalistów w kategorii „Sfera publiczna” znalazł się jej produkt – system Kwadlux LED.

Organizowany pod patronatem Ministra Gospodarki konkurs Instytutu Wzornictwa Przemysłowego od 1993 pozwala wyróżnić najlepsze polskie produkty i usługi. W tegorocznej edycji udział w nim wzięło aż 190 marek, które rywalizowały w kategoriach: „Dom”, „Praca”, „Sfera publiczna”, „Usługi”, „Nowe technologie”, „Grafika użytkowa i opakowania” oraz „Nowe materiały”. W gronie finalistów znalazł się produkt marki Luxan: Kwadlux LED. Jest to innowacyjny, spójny system oświetlenia przestrzeni publicznych oraz ogrodów. Uniwersalne, minimalistyczne wzornictwo czyni z niego produkt współgrający z nowoczesną architekturą, a jednocześnie – dopasowany także do klasycznej stylistyki. Dzięki temu doskonale nadaje się do iluminacji budynków, oświetlenia ulicznego czy terenów zielonych.

Międzynarodowe jury zdecyduje o przyznaniu nagrody „Dobry Wzór 2013” już 24 października. – Samo znalezienie się w gronie finalistów to bardzo duże wyróżnienie dla marki Luxan – mówi Andrzej Nowak, prezes Luxan inżynieria oświetlenia i projektant Kwadlux LED. - Poziom prac jest bardzo wysoki, rywalizacja w finale będzie więc zacięta - dodaje. Również 24 października, znakiem „Wzór Roku 2013”, Minister Gospodarki wyróżni ponadto najlepszy produkt lub usługę opracowaną w Polsce. Z kolei Instytut Wzornictwa Przemysłowego przyzna tytuł „Designera Roku 2013”.

Wytypowane do finału projekty będą dostępne dla szerokiej publiczności w dniach od 24 października do 8 grudnia w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego

Kwadlux LED

 

 

Kwadlux LED

 
Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium