1 paź 2013 / EuropaProperty /

CEE Green Building Awards

Uroczysta Gala i Forum CEE Green Building Awards są jedynym w regionie CEE wydarzeniem w całości poświęconym promowaniu inwestycji powstających zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Podczas Gali zaprezentowane zostaną projekty nagrodzone za spełnianie międzynarodowych standardów budownictwa ekologicznego.

Wydarzenie to podkreślając rosnące znaczenie ekologii w rozwoju inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej ma na celu wyróżnienie projektów i firm, które uzyskały certyfikaty ekologiczne oraz przestrzegają norm ekologicznych (deweloperzy, inwestorzy, banki, firmy konsultingowe, pracownie architektoniczne, kancelarie prawne, agencje).

Podczas uroczystej Gali zostaną przedstawione inwestycje z certyfikatami LEED lub BREEAM oraz będące w trakcie certyfikacji. W tym roku w wydarzeniu udział weźmie ponad 400 uczestników o znaczącej pozycji na rynku nieruchomości komercyjnych zainteresowanych umocnieniem i rozwinięciem kontaktów biznesowych w Europie Centralnej i Wschodniej. Gala będzie poprzedzona konferencją składającą się z trzech paneli dyskusyjnych.

W tegorocznej edycji po raz pierwszy przyznane zostaną nagrody w kategorii CEE GreenCityWyróżnione zostaną miasta, które w swoim planie rozwoju uwzględniają inicjatywy ekologiczne, co czyni je bardziej atrakcyjnymi do życia i biznesu. Swój udział już potwierdziły: Lublin, Gdynia, Słupsk i Poznań.

WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE: www.greenbuildingawards.eu

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium