23 wrz 2013 / GTV /

Oprawy meblowe GTV

Nowoczesna, trwała i energooszczędna technologia LED jest coraz częściej wybierana przez konsumentów. Stosuje się je w postaci źródeł światła wkręcanych do istniejących opraw oświetleniowych (w miejsce tradycyjnych, żarówek żarnikowych i CFL), a także w formie opraw z wbudowanymi na stałe diodami LED.

W szerokiej gamie żarówek i opraw oświetleniowych marki GTV, wykorzystujących nowoczesną technologię LED, znajdują się dwie nowe oprawy meblowe: kwadratowa oprawa LED ESTELLA oraz oprawa z czujnikiem zbliżeniowym LED SORIA.

Stosowanie źródeł światła opartych o technologię LED powoli staje się standardem w każdym gospodarstwie domowym. Z wykonanych przez nas badań wynika, że wymiana tradycyjnych żarówek żarnikowych na źródła LED w małym domu, daje średnio oszczędność 180 zł w ciągu roku. Ale nie tylko oszczędność, jak również walory estetyczne i możliwości aranżacyjne powodują, że tego typu oświetlenie staje się coraz bardziej popularne i chętnie wybierane” - mówi Michał Kołodziński – Technolog oświetlenia GTV.

LED Soria – wygoda użytkowania

GTV LED SORIA

Oprawa LED Soria wyróżnia się smukłą i elegancką obudową, która idealnie komponuje się z wnętrzem każdego mebla. Dzięki zastosowaniu czujnika ruchu, oprawa LED Soria idealnie sprawdza się przy oświetlaniu wnętrza mebli – szafy, czy też garderoby. Włączanie i wyłączanie oprawy dokonuje się automatyczny podczas otwierania/zamykania drzwi szafy lub frontu szafki. Tak nowoczesne rozwiązania z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających użytkowników mebli.

Wysokie parametry świetlne oprawy LED Soria – strumień świetlny 110lm oraz kąt rozsyłu światła – 120 stopni – gwarantują przyjemne i jasne światło, które idealnie rozświetli pożądaną powierzchnię.

Łatwość montażu daje nieograniczone możliwości zastosowania, również w meblach o nietypowych wymiarach.

LED Estella – minimalizm i oszczędność energii

GTV LED ESTELLA

Nowoczesny design oprawy LED Estella w połączeniu z innowacyjną technologią LED tworzy estetyczne i wydajne oświetlenie przestrzeni meblowych.

Oprawy LED Estella dobrze sprawdzają się w oświetleniu miejscowym i pomocniczym. Ich typowym zastosowaniem może być oświetlenie kuchennych blatów roboczych oraz barków, półek i innych przestrzeni w meblach. Oprawy LED Estella łączą w sobie ponadczasową stylistykę z maksymalną funkcjonalnością i wysoka wydajnością. Matowana powierzchnia oraz łagodna forma umożliwiają harmonijną integrację z dowolną architekturą mebla.

Diody LED w Oprawie Estella osłonięte są kloszem rozpraszającym, a ich kąt rozsyłu wiązki światła jest szeroki i wynosi 120 stopni. Zastosowane diody emitują przyjemne, jasne światło o temperaturze barwowej, dogodnej do prac domowych oraz komfortowego wypoczynku.

W celu efektywnego działania, oprawy LED potrzebują podłączenia do odpowiednich transformatorów. Firma GTV dysponuje szeroką gamą transformatorów LED. Obecnie na rynek wprowadzono najnowszy model super cienkiego Transformatora LD-SZA LED. Zasilacz jest w pakiecie z dystrybutorem na 6 gniazd i pozawala na podłączenie kilku punktów świetlnych. Transformator LED firmy GTV posiada międzynarodowy certyfikat jakości TUV Rheinland

Wszystkie oprawy oraz akcesoria LED Firmy GTV posiadają spełniają rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa i niezawodności. Są przyjazne dla środowisk naturalnego i wykonane z wyselekcjonowanych komponentów. 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium