16 wrz 2013 / GTV /

GTV z Przyjaciółmi na Stadionie Narodowym

10 września o godzinie 20.00 na Stadionie Narodowym w Warszawie, odbył się mecz towarzyski pomiędzy drużyną złożona z pracowników GTV a Przyjaciółmi GTV, których stanowili kontrahenci firmy z całej Polski. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele ponad 30 klientów.

mecz GTV

Drużynę Przyjaciół poprowadził specjalnie zaproszony na to spotkanie, trener miedzy innymi Reprezentacji Polski Juniorów oraz grup młodzieżowych Stadionu Śląskiego Chorzów, Pan Paweł Grycmann, a pomagał mu Wiceprezes Śląskiego klubu – Andrzej Miłkowski.

Spotkanie rozegrano przy pełnej obsadzie sędziowskiej i w pełnym wymiarze czasowym 2x45 minut. Wszyscy zawodnicy wytrzymali trudy spotkania. Na boisku padł wynik 6-8 dla Przyjaciół GTV.

Dziś nie liczył się wynik, a dobra zabawa i możliwość rozegrania tego spotkania na jednym z najpiękniejszych Stadionów Europy – Stadionie Narodowym. Sport to moja pasja i staram się zarażać nią moich przyjaciół i współpracowników. Miło było zobaczyć naszych klientów w barwach GTV i poczuć, że tworzymy wspólnie naprawdę fajną grupę ludzi, która potrafi łączyć sprawy biznesowe z dobrą zabawą i wzajemnym szacunkiem. Myślę, że po kilku miesiącach treningów z moja drużyną, zrewanżujemy się naszym Przyjaciołom.” – powiedział Wojciech Piłka, Prezes Zarządu i kapitan drużyny GTV.

Spotkanie zakończył koktajl bankiet w strefie VIP Stadionu Narodowego, podczas którego kibicie i piłkarze wymieniali wspólne spostrzeżenia i dzielili się swoimi wrażeniami.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium