15 wrz 2013 / Trilux Polska /

Trilux Neximo - Ekskluzywne biuro

Neximo LED to wisząca oprawa o drobnej strukturze, charakteryzująca się niestandardowym designem, inspirującym do indywidualnego projektu i stworzenia unikalnego charakteru wnętrza. Nowość w ofercie firmy TRILUX, jako oprawa pojedyncza, przeznaczona jest do innowacyjnego oświetlenia biurowego, pomieszczeń reprezentacyjnych, a także ośrodków zdrowia.

Neximo LED Trilux

Oprawa Neximo LED jest funkcjonalna, wydajna, a przy tym elegancka. Układ optyczny wyposażony jest w 58 wysokowydajnych diod emitujących światło bezpośrednio-pośrednie (36 diod pośrednich i 22 bezpośrednie), które zapewniają przyjemne oświetlenie w niewielkich kontrastach oraz stabilność kolorów. Oddzielne soczewki precyzyjne gwarantują optymalny rozkład i ukierunkowanie iluminacji punktowej (na stanowisku pracy), a świecąca struktura między nimi daje uczucie harmonijnego i delikatnego oświetlenia całego wnętrza.

Neximo LED Trilux

Poza wysoką wydajnością świetlną oprawy (63 lm/W), Neximo LED jest trwała i energooszczędna. Jej żywotność to nawet 50 tysięcy roboczogodzin, a pobór mocy ze względu na użycie diod LED wynosi 98 Watt. Produkt wyposażony jest w sterownik ActiLume oraz czujnik reagujący na zmienność światła dziennego, dzięki czemu poziom zużycia energii jest zoptymalizowany. Oprawa rejestruje również ruch, oświetlając pomieszczenie tylko w obecności pracownika.

Neximo LED została stworzona przez zespół projektantów z Design Affairs. Wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, a jego innowacyjna struktura została doceniona przez jury prestiżowego konkursu Red Dot Design Awards. Oprawa dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium