LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
5 wrz 2013 / Dreiplus /

Bezdotykowe lampy LED

Światła mogą być włączane i wyłączane za pomocą prostych gestów dłonią i są idealne do oświetlania dużych obszarów, jak również miejsc o wysokich standardach higieny. Autorem tego oryginalnego urządzenia jest dyrektor Dreipuls i projektant Matthias Pinkert. Jego główną inspiracją było odsłanianie zasłon - podobny ruch wykonać będzie musiał użytkownik lampy, aby włączyć oświetlenie. Sensory wykrywają, jaki obszar pokryliśmy wykonując ruch ręką i zapalają lampy LED tylko w tych miejscach. W efekcie możemy intuicyjnie dobierać intensywność światła, a regulowana wiązka światła zapewnia energooszczędny i przyjazny środowisku sposób użytkowania.

Dreipuls Area

Nowoczesne życie i praca wymagają elastyczności we wszystkich możliwych dziedzinach. AREA wyróżnia się modułową, uniwersalną budową, co umożliwia jej dostosowanie się do każdych warunków. Poszczególne urządzenia mogą być łączone w ciągi o długości do trzech metrów, dzięki czemu możliwe jest oświetlenie nawet olbrzymich obszarów. Poszczególne jednostki dostępne będą w trzech rozmiarach - długich na 60, 90 i 120 centymetrów.

Bezdotykowa technologia znacznie polepsza standardy higieny (stosowana na przykład w łazience lub kuchni) podkreślając jednocześnie nowoczesną estetykę życia. AREA zapewnia idealne oświetlenie zarówno do użytku prywatnego jak i komercyjnego. Z łatwością wtopi się w istniejącą atmosferę biur, sklepów, hal targowych, a nawet klasycznych salonów.

Dreipuls Area

Cena urządzenia nie jest na razie znana.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.