5 wrz 2013 / Dreiplus /

Bezdotykowe lampy LED

Światła mogą być włączane i wyłączane za pomocą prostych gestów dłonią i są idealne do oświetlania dużych obszarów, jak również miejsc o wysokich standardach higieny. Autorem tego oryginalnego urządzenia jest dyrektor Dreipuls i projektant Matthias Pinkert. Jego główną inspiracją było odsłanianie zasłon - podobny ruch wykonać będzie musiał użytkownik lampy, aby włączyć oświetlenie. Sensory wykrywają, jaki obszar pokryliśmy wykonując ruch ręką i zapalają lampy LED tylko w tych miejscach. W efekcie możemy intuicyjnie dobierać intensywność światła, a regulowana wiązka światła zapewnia energooszczędny i przyjazny środowisku sposób użytkowania.

Dreipuls Area

Nowoczesne życie i praca wymagają elastyczności we wszystkich możliwych dziedzinach. AREA wyróżnia się modułową, uniwersalną budową, co umożliwia jej dostosowanie się do każdych warunków. Poszczególne urządzenia mogą być łączone w ciągi o długości do trzech metrów, dzięki czemu możliwe jest oświetlenie nawet olbrzymich obszarów. Poszczególne jednostki dostępne będą w trzech rozmiarach - długich na 60, 90 i 120 centymetrów.

Bezdotykowa technologia znacznie polepsza standardy higieny (stosowana na przykład w łazience lub kuchni) podkreślając jednocześnie nowoczesną estetykę życia. AREA zapewnia idealne oświetlenie zarówno do użytku prywatnego jak i komercyjnego. Z łatwością wtopi się w istniejącą atmosferę biur, sklepów, hal targowych, a nawet klasycznych salonów.

Dreipuls Area

Cena urządzenia nie jest na razie znana.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium