LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
5 wrz 2013 / Warsaw Build /

Międzynarodowe targi budowlane i wnętrzarskie w Warszawie

Międzynarodowe targi budowlane i wnętrzarskie w Warszawskim Centrum EXPO XXI - poznaj najnowsze trendy w budownictwie i wyposażeniu wnętrz.

 

Build Warsaw

Dyskusje na temat przyszłości architektury i polskiego wzornictwa, prezentacje inteligentnych i ekologicznych rozwiązań w budownictwie oraz najnowszych trendów w urządzaniu wnętrz – to wszystko czeka na uczestników targów Warsaw Build 2013, Windows & Doors Warsaw oraz Interiors & Design Warsaw, które odbędą się w dniach 10-12 września w Warszawie.

To będzie prawdziwe święto dla całej branży budowlano-wnętrzarskiej. Podczas trzech wrześniowych dni w Warszawskim Centrum EXPO XXI swoje produkty i rozwiązania przedstawią producenci materiałów i sprzętu budowlanego, wytwórcy oświetlenia, mebli, podłóg oraz płytek ceramicznych. Obecność na imprezie potwierdzili już wystawcy m.in. z Włoch, Hiszpanii, Niemiec, czy Belgii.

Bogatą ofertę wystawienniczą targów uzupełnią interesujące dyskusje i pokazy. Motywem przewodnim pierwszego dnia targów będzie design w budownictwie oraz wnętrzach. Współpraca polskich firm z designerami – a raczej jej brak - będzie tematem panelu przygotowanego przez Creative Poland, którego gościem specjalnym będzie Ake Rudolf z International Design Center Berlin.

„Budownictwo energooszczędne” będzie hasłem drugiego dnia targów. Tego dnia odbędzie się m.in. panel dyskusyjny „Efektywność energetyczna budynków – nowe przepisy, nowe szanse” prowadzony przez Tomasza Żuchowskiego z Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Marcina Piotrowskiego ze Stowarzyszenia Producentów Wełny Mineralnej Szklanej i Skalnej MIWO oraz Konfederacji Budownictwa i Nieruchomości.

Przedstawiciele Zrzeszenia Montażystów Stolarki odpowiedzą m.in. na pytanie, jakie konsekwencje dla producentów, sprzedawców i montażystów niosą zmiany na rynku okien i usług montażowych w 2013 roku.

Trzeci dzień targów poświęcony będzie Warszawie jako jednemu z najbardziej atrakcyjnych miejsc w Europie dla inwestycji komercyjnych. Tego dnia inwestorzy i deweloperzy będą się mogli m.in. dowiedzieć jakich błędów nie popełnić przy budowaniu nowej siedziby.

Jedną z atrakcji targów będą pokazy na żywo sztuki dekarskiej organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, a także Piknik Montażystów, Mazowieckie Zawody Płytkarzy oraz porady autoryzowanych fachowców firmy Atlas. W trakcie Międzynarodowych Targów Technologii Produkcji Okien i Drzwi Windows & Doors Warsaw 2013 wręczone zostaną nagrody najlepszym firmom w branży okienno-drzwiowej podczas Gali Liderów Rynku Stolarki 2013.

Organizowane przez firmę Lentewenc targi dadzą kompleksowy obraz sytuacji w branży budowlano-wnętrzarskiej. Dla ich uczestników będzie to doskonała okazja, by poszerzyć wiedzę o produktach i rynku oraz pozyskać nowych kontrahentów.

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.