21 sie 2013 / EcoEnergy /

Naświetlacze LED w ofercie EcoEnergy

EcoEnergy, stawiając na oszczędność i ekologię, wciąż poszerza swój katalog produktów. Aktualnie firma oferuje doskonałą alternatywę lamp LED dla tradycyjnych halogenowych naświetlaczy.

Dzięki wyjątkowo wydajnym diodom w systemie COB (Chip on Board), charakteryzują się one bardzo dobrą wydajnością przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Lampy EcoEnergy mają moc od 10-50 W i stanowią odpowiedniki tradycyjnych naświetlaczy o mocy 75-240 W. Do wyboru jest również kąt padania światła – od 90 do 120 stopni. Naświetlacze dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (obudowa szara i czarna) oraz w dwóch temperaturach barwy światła (biały ciepły i biały zimny). Z powodzeniem można je zastosować np. do oświetlenia garażu, warsztatu pracy lub budynku.

W ofercie EcoEnergy znajdują się również naświetlacze z czujnikami ruchu (wygodne do oświetlenia np. wejścia do domu) i z uchwytami umożliwiającymi wygodne przenoszenie (idealne dla majsterkowiczów). Uchwyty są także dostępne jako osobna opcja, podobnie jak statyw teleskopowy. Dzięki temu można stworzyć indywidualny zestaw w zależności od potrzebnych zastosowań.

naświetlacze EcoEnergy

Charakterystyka produktów:

Naświetlacz LED 10W

Moc: 10 W

Odpowiednik tradycyjnej żarówki: 75 W

Barwa: biała zimna (WW) 6000 K

Strumień świetlny: 800 lm

Napięcie zasilania: 230 V

Kąt rozsyłu światła: 120 st.

Rodzaj diod: COB (Chip on Board)

 

Naświetlacz LED 50W

Moc: 50 W

Odpowiednik tradycyjnej żarówki: 50/240 W

Barwa: biała zimna (WW) 6000 K

Strumień świetlny: 3410 lm

Napięcie zasilania: 230 V

Kąt rozsyłu światła: 90 st.

Rodzaj diod: COB (Chip on Board)

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium