LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
21 sie 2013 / EcoEnergy /

Naświetlacze LED w ofercie EcoEnergy

EcoEnergy, stawiając na oszczędność i ekologię, wciąż poszerza swój katalog produktów. Aktualnie firma oferuje doskonałą alternatywę lamp LED dla tradycyjnych halogenowych naświetlaczy.

Dzięki wyjątkowo wydajnym diodom w systemie COB (Chip on Board), charakteryzują się one bardzo dobrą wydajnością przy niewielkim zużyciu energii elektrycznej. Lampy EcoEnergy mają moc od 10-50 W i stanowią odpowiedniki tradycyjnych naświetlaczy o mocy 75-240 W. Do wyboru jest również kąt padania światła – od 90 do 120 stopni. Naświetlacze dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych (obudowa szara i czarna) oraz w dwóch temperaturach barwy światła (biały ciepły i biały zimny). Z powodzeniem można je zastosować np. do oświetlenia garażu, warsztatu pracy lub budynku.

W ofercie EcoEnergy znajdują się również naświetlacze z czujnikami ruchu (wygodne do oświetlenia np. wejścia do domu) i z uchwytami umożliwiającymi wygodne przenoszenie (idealne dla majsterkowiczów). Uchwyty są także dostępne jako osobna opcja, podobnie jak statyw teleskopowy. Dzięki temu można stworzyć indywidualny zestaw w zależności od potrzebnych zastosowań.

naświetlacze EcoEnergy

Charakterystyka produktów:

Naświetlacz LED 10W

Moc: 10 W

Odpowiednik tradycyjnej żarówki: 75 W

Barwa: biała zimna (WW) 6000 K

Strumień świetlny: 800 lm

Napięcie zasilania: 230 V

Kąt rozsyłu światła: 120 st.

Rodzaj diod: COB (Chip on Board)

 

Naświetlacz LED 50W

Moc: 50 W

Odpowiednik tradycyjnej żarówki: 50/240 W

Barwa: biała zimna (WW) 6000 K

Strumień świetlny: 3410 lm

Napięcie zasilania: 230 V

Kąt rozsyłu światła: 90 st.

Rodzaj diod: COB (Chip on Board)

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.