1 sie 2013 / CREE /

CREE poszerza serię zamienników LED

Cztery miesiące po zaprezentowaniu innowacyjnej serii zamienników tradycyjnych żarówek - Cree® LED Bulb, Cree wypuszcza kolejny ekwiwalent lamp typu flood light - LED BR30.  Nowy produkt wykorzystuje te same technologiczne przełomy, które umożliwiły żarówce LED emitowanie światła zbliżonego do blasku tradycyjnej żarówki i zużywa do 85% mniej energii. Również jego żywotność jest 25-krotnie wydłużona w porównaniu do innych lamp żarowych typu flood light. Nowe zamienniki LED BR30 charakteryzują się takim samym kształtem i kolorem bańki co typowa lampa żarowa typu flood light, przez co idealnie komponują się z istniejącymi BR. Umożliwia to konsumentom elastyczność w modernizacji oświetlenia i niezauważalnej wymianie jednej lub wielu żarówek, szczególnie w aplikacjach wykorzystujących wpuszczane oświetlenie. Jedyną różnicą jest niższy rachunek za energię.

Oświetleniowa rewolucja

"Jesteśmy w środku konsumenckiej rewolucji oświetleniowej i Cree pomaga ludziom zmieniać oświetleniowe nawyki," przekonuje Chuck Swoboda, prezes i dyrektor generalny w Cree. "Jesteśmy oddani rozwiązywaniu konsumenckich problemów przez dostarczanie produktów lepszych od tych, które zastępują z uwzględnieniem oczekiwań i przyzwyczajeń naszych klientów. Nowa Cree BR30 jest kolejną przełomową innowacją napędzającą 100% przyjęcie oświetlenia LED, oszczędzającą pieniądze klientów i zmniejszającą zużycie energii elektrycznej."

CREE LED BR30

Dzięki swojemu innowacyjnemu projektowi, ciepłemu światłu, długiej żywotności i przystępnej cenie, zamiennik BR30 flood light jest idealny do zastosowania w większości szynowych, wpuszczanych i trudno dostępnych opraw. Nowe żarówki LED są objęte 10-letnią gwarancją i dostępne obecnie wyłącznie w sklepach Home Depot. Ich cena detaliczna to 19.97USD dla zamiennika żarówki 65W o barwie warm white (2700-K) i 21.97 USD dla zamiennika w wersji daylight (5000-K). Zamienniki LED włączają się natychmiast i są ściemnialne za pomocą większości standardowych ściemniaczy. Obie wersje zapewniają 650 lumenów i zużywają zaledwie 9.5 watów

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium