LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
1 sie 2013 / CREE /

CREE poszerza serię zamienników LED

Cztery miesiące po zaprezentowaniu innowacyjnej serii zamienników tradycyjnych żarówek - Cree® LED Bulb, Cree wypuszcza kolejny ekwiwalent lamp typu flood light - LED BR30.  Nowy produkt wykorzystuje te same technologiczne przełomy, które umożliwiły żarówce LED emitowanie światła zbliżonego do blasku tradycyjnej żarówki i zużywa do 85% mniej energii. Również jego żywotność jest 25-krotnie wydłużona w porównaniu do innych lamp żarowych typu flood light. Nowe zamienniki LED BR30 charakteryzują się takim samym kształtem i kolorem bańki co typowa lampa żarowa typu flood light, przez co idealnie komponują się z istniejącymi BR. Umożliwia to konsumentom elastyczność w modernizacji oświetlenia i niezauważalnej wymianie jednej lub wielu żarówek, szczególnie w aplikacjach wykorzystujących wpuszczane oświetlenie. Jedyną różnicą jest niższy rachunek za energię.

Oświetleniowa rewolucja

"Jesteśmy w środku konsumenckiej rewolucji oświetleniowej i Cree pomaga ludziom zmieniać oświetleniowe nawyki," przekonuje Chuck Swoboda, prezes i dyrektor generalny w Cree. "Jesteśmy oddani rozwiązywaniu konsumenckich problemów przez dostarczanie produktów lepszych od tych, które zastępują z uwzględnieniem oczekiwań i przyzwyczajeń naszych klientów. Nowa Cree BR30 jest kolejną przełomową innowacją napędzającą 100% przyjęcie oświetlenia LED, oszczędzającą pieniądze klientów i zmniejszającą zużycie energii elektrycznej."

CREE LED BR30

Dzięki swojemu innowacyjnemu projektowi, ciepłemu światłu, długiej żywotności i przystępnej cenie, zamiennik BR30 flood light jest idealny do zastosowania w większości szynowych, wpuszczanych i trudno dostępnych opraw. Nowe żarówki LED są objęte 10-letnią gwarancją i dostępne obecnie wyłącznie w sklepach Home Depot. Ich cena detaliczna to 19.97USD dla zamiennika żarówki 65W o barwie warm white (2700-K) i 21.97 USD dla zamiennika w wersji daylight (5000-K). Zamienniki LED włączają się natychmiast i są ściemnialne za pomocą większości standardowych ściemniaczy. Obie wersje zapewniają 650 lumenów i zużywają zaledwie 9.5 watów

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.