LUX MAGAZYN 1/2018
Koniec Wi-Fi początek Li-Fi ?
Dołącz do naszej społeczności
24 cze 2013 / Sapa Aluminium /

Sapa Aluminium 20 lat na polskim rynku

W piątek 7 czerwca br., Sapa Aluminium Sp. z o.o. w Trzciance obchodziła 20-lecie swojego istnienia. Z tej okazji został zorganizowany piknik dla 1800 osób, w którym uczestniczyli pracownicy wraz z rodzinami oraz zaproszeni goście.

sapa aluminium 20 lat

Niespodzianką dla pracowników było ogłoszenie 10 laureatów konkursu „Pracownik Roku -Pracownik z pozytywną energią". Główną nagrodą był telewizor 55-calowy, a dla pozostałych wyróżnionych laptopy. Teren firmy zamienił się w kolorową, wesołą krainę, gdzie dla najmłodszych uczestników pikniku czekało wiele atrakcji, miedzy innymi przejażdżka ciuchcią, kule zorbingowe, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, malowanie twarzy, konkursy i wiele innych...

20-lecie świętowano przy występie zespołu Elektryczne Gitary oraz kabaretu formacji Chatelet. Sapa Aluminium Sp. z o.o. dziękuje pracownikom i gościom za udział w pikniku i życzy co najmniej następnych 20 lat sukcesów.

Sapa Aluminium Sapa Aluminium 

Sapa Aluminium Sapa Aluminium 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium

mar
20
AMPER 2018
Targi AMPER zaliczają się do najważniejszych imprez targowych w branży elektrotechnicznej i elektronicznej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.