12 cze 2013 / Lena Lighting /

Certyfikat Gwarancyjny na oprawy LED

Od 1 czerwca 2013 roku wszystkie oprawy LED zostały objęte standardowo trzyletnią gwarancją z możliwością przedłużenia do pięciu lat. Jest to najlepsza oferta gwarancyjna na rynku.

Lena Certyfikat

Lena Lighting S.A. Polski producent oświetlenia LED z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej w świetle obowiązujących przepisów prawa oraz w przekonaniu o wysokiej jakości oferowanych produktów udziela nabywcy poniższych produktów gwarancji producenckiej w wymiarze:

  • 3 lat w zakresie zastosowanego źródła LED

  • 2 lat w zakresie pozostałych elementów oprawy oświetleniowej


Lena Lighting S.A. może zaproponować indywidualne odpłatne wydłużenie gwarancji na źródła LED do pięciu lat na uzgodnionych indywidualnie warunkach. Niniejszą gwarancją objęte zostają oprawy LED z następujących grup: Oval LED, Camea LED, Camea PRO LED, Mercury LED, Proxima LED, Saturn LED, Phobos LED, Callisto LED, Portal LED, Square LED, Quadro LED, Plano Led, DL LED, Madera LED, Glo, Teo, Senso, Disc, Circle, DL 190, Westa LED, Cleo LED, Bell LED. Unikalne jest również zastosowane przez Lenę Lighting rozwiązanie dostępności Certyfikatu Gwarancyjnego. Dokument ten został udostępniony użytkownikom opraw na stronie internetowej producenta w formie pliku PDF. Takie rozwiązanie jest zarówno ekologiczne jak i wygodne: nie generuje niepotrzebnego użycia papieru, ale przede wszystkim znosi z użytkownika konieczność przechowywania tego dokumentu usuwając ryzyko zagubienia Certyfikatu. 

LENA Certyfikat Gwarancyjny

 

Góra
Komentarze
Brak komentarzy, podziel się swoją opinią jako pierwszy....
Katalog Firm
Realizacje firm

Kalendarium